Zespół

m

EDYTA SŁUPCZEWSKA

Edyta Słupczewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym, magister kosmetologii.

 

Jest założycielką i z powodzeniem prowadzi od początku istnienia Klinikę Medycyny Estetycznej Dermalogica, stworzoną dla osób ceniących profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

 

O Klinice mówi się, że to miejsce na miarę XXI wieku, w którym pracują profesjonaliści zakochani w swoim zawodzie, dla których medycyna estetyczna jest prawdziwą pasją.

 

Klinika Dermalogica to nie tylko design na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim połączenie najnowocześniejszych, wyselekcjonowanych technologii z rzetelnością lekarzy.

 

To także dbałość o Pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi i dla których Klinika oferuje usługi najwyższej jakości. Rozwój medycyny estetycznej jest zaskakujący, dlatego uczestnictwo w prestiżowych kongresach (m.in. Anti – Aging Medicine World Congress w Monako, IMCAS World Congress w Paryżu), wykładach i sympozjach naukowych, nieustanne pogłębianie swojej wiedzy poprzez szkolenia naukowe (m.in. szkolenie niechirurgicznej blefaroplastyki powiek z twórcą metody Plazma Handy prof. Andrea Turchi w Rzymie) i wprowadzanie na rynek najnowszych technologii jest gwarancją osiągnięcia sukcesu.

 

Edyta Słupczewska to ekspert w terapiach Anti- Aging, mających na celu opóźnienie procesów starzenia. W swojej praktyce wykorzystuje często biostymulatory skóry będące przyszłością medycyny estetycznej (do których należą zabiegi mezoterapii Linerase, Jalupro bądź Sunekos), które zwiększają ilość kolagenu, zagęszczając tym samym skórę od wewnątrz oraz likwidują oznaki starzenia w sposób jak najbardziej naturalny, a także po innowacyjny zabieg Ultraformer III, który w spektakularny sposób napina, liftinguje oraz unosi tkanki, przywracając tym samym piękny owal twarzy już po 1 zabiegu.

 

Edyta Słupczewska specjalizuje się również w powiększaniu i modelowaniu ust osiągając tym samym perfekcję w niesamowicie naturalnych efektach podkreślając piękno kobiecej twarzy.

 

Właścicielka Kliniki, Edyta Słupczewska, jest pierwszą osobą, która poznaje Pacjenta – przeprowadza z nim szczegółowy wywiad dotyczący problemów skórnych oraz efektów, jakich pacjent oczekuje, co jest najbardziej istotną rzeczą rozpoczynającą cykl zabiegów, ponieważ aby dobrać odpowiedni zabieg należy ustalić przyczynę problemu.

DR N. MED. MARIUSZ BORKOWSKI

Dr n.med. Mariusz Borkowski jest lekarzem, absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, który dyplom uzyskał w Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Ukończył liczne staże i kursy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej, m. in. w American Academy of Aestetic Medicine.

 

Jako drugi lekarz w Polsce otrzymał uprawnienia z procedury laserowego liftingu twarzy i ciała – endolift. Specjalista leczenia otyłości (obesitolog). Wpisany na listę certyfikowanych lekarzy Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

 

Zarejestrowany lekarz brytyjski w General Medical Council.

 

Stopień naukowy doktora obronił w grudniu 2020 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a tematem jego pracy było „badanie skuteczności telemedycznego wspomagania terapii podtrzymującej pacjentów ze schizofrenią w stanie remisji”.

 

Absolwent programu Leadership na Harvard Business School; w Szkole Głównej Handlowej ukończył studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz studia dot. komunikacji digital.

 

Od 1997r. w branży farmaceutycznej – współpracował między innymi z takimi firmami jak: Bioton, Adamed, Sanofi i TZF Polfa, kolejno przechodząc przez poszczególne stopnie kariery: od przedstawiciela farmaceutycznego do dyrektora ds. marketingu.

 

W latach 2017 – 2019 członek Rady Generalnej PASMI, Polskiego Stowarzyszenia Producentów Leków bez Recepty.

 

W Parlamencie Europejskim był prelegentem na sesji poświęconej telemedycynie (2016). Pierwszy polski wykładowca na Kongresie EyeforPharma w Berlinie 2006.

 

Wielokrotny prelegent i prowadzący branżowych wydarzeń w Polsce i za granicą, m. in. na Blue Business Media, Brave czy Medmeetstech.

 

Współtwórca pierwszej certyfikowanej Przychodni Telemedycznej. Uznaje, że nowe technologie dają w medycynie nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych.

 

Przy pracy ze swoimi Pacjentami zawsze wybiega kilka kroków naprzód, myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach.

 

Za swą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym.

 

Prywatnie miłośnik biegania (przebiegł maraton nowojorski) i kalisteniki. W wolnym czasie podróżuje, interesuje się sztuką nowoczesną, sztuką współczesną, teatrem i muzyką elektroniczną.

DR SEBASTIAN ŁOPATO

Dr Sebastian Łopato jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Tytuł lekarza dentysty uzyskał w 2011 roku. Od wielu lat jego pasją jest również medycyna estetyczna.

 

Asymetria twarzy, nieprawidłowe proporcje, nieakceptowany przez pacjenta wygląd często spowodowany jest nie tylko procesami starzenia się organizmu czy problemami skórnymi. Mogą one być spowodowane zaburzeniami mięśniowymi, zębowymi lub nieprawidłowym rozwojem szczęk. Kombinacja uprawiania tych dwóch dziedzin medycyny – stomatologii i medycyny estetycznej – pozwala dr Sebastianowi Łopato szerzej spojrzeć na problem estetyczny pacjenta.

 

Najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo Pacjenta, jak i indywidualne, w pełni profesjonalne podejście do problemu oraz naturalne efekty pozabiegowe. Cierpliwość oraz umiejętność aktywnego słuchania pozwalają doktorowi w pełni zrozumieć i określić potrzeby Pacjenta oraz zdobyć bezcenne zaufanie.

 

Dr Sebastian Łopato nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz zakres umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. W swojej pracy stosuje tylko certyfikowane i bezpieczne preparaty sprawdzone od wielu lat o udowodnionej skuteczności.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

DR MIROSŁAWA CYBULSKA

Dr Mirosława Cybulska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie.

Doświadczenie zawodowe oraz specjalizację z zakresu Dermatologii i Wenerologii odbyła w Klinice Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej w Łodzi.

 

Specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry ze szczególnym uwzględnieniem trądziku młodzieńczego, trądziku różowatego, alergicznych chorób skóry, atopowego zapalenia skóry, wypadania włosów, leczenia łuszczycy, a także badania zmian barwnikowych za pomocą dermatoskopu, co stanowi największą rolę w diagnostyce i wczesnym wykrywaniu nowotworów skóry.

 

Jej zainteresowania skupiają się na procesach biostymulacji i bioregeneracji tkanek. Z ogromnym zaangażowaniem i najwyższą starannością realizuje swój cel, jakim jest indywidualne i kompleksowe podejście do każdego Pacjenta, któremu po wnikliwym wywiadzie i analizie potrzeb skóry i całego organizmu dobiera odpowiednią terapię w celu utrzymania lub przywrócenia utraconego naturalnego, zdrowego i młodzieńczego wyglądu.

 

Oprócz dermatologii ogólnej zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, a największym zainteresowaniem darzy zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa oraz najbardziej innowacyjny zabieg Plasma Complex, służący do regeneracji i odmłodzenia skóry wykorzystując naturalną biostymulację komórkami macierzystymi uzyskiwanymi z krwi pacjenta.

 

Jej motto brzmi: „Naturalne piękno jest najpiękniejsze”, ponieważ procedury z wykorzystaniem naturalnie występujących w naszych organizmach substancji aktywujących i wspierających procesy regeneracyjne są fundamentem nowoczesnej profilaktyki przeciwstarzeniowej i rewitalizacyjnej i to właśnie na wydobyciu naturalnego piękna dr Cybulska skupia swoją praktykę.

PATRYCJA GRZYWACZEWSKA

Patrycja Grzywaczewska jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni, gdzie zdobyła tytuł kosmetologa, a także absolwentką Akademii Dietetyki w Łodzi.

 

Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie w zawodzie kosmetologa pozwalają jej optymalnie łączyć wiedzę z praktyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz workshopach z zakresu kosmetologii oraz laseroterapii.

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica wykonuje zabiegi laserowe, które uważa za przyszłość medycyny estetycznej, za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy laserowej ALMA HARMONY XL PRO, wykorzystując lasery frakcyjne zarówno ablacyjne (laser erbowy), jak i nieablacyjne (laser neodymowo – yagowy), laser Dye – VL służący do usuwania nadmiernie rozszerzonych naczyń krwionośnych, przebarwień, a także zagęszczenia i odmłodzenia skóry oraz laser diodowy Vectus służący do usuwania niechcianego owłosienia, a także zabiegi frakcyjnej mezoterapii igłowej Dermapen, thermolifting NIR, który odmładza skórę oraz napina i unosi tkanki za pomocą światła podczerwonego oraz innowacyjne zabiegi Pixel Peel łączące działanie urządzenia Dermapen z idealnie dobranym peelingiem dermatologicznym, dzięki czemu penetracja w głąb skóry jest jeszcze intensywniejsza, co umożliwia pogłębienie efektów terapeutycznych.

 

Patrycja Grzywaczewska to specjalistka zabiegów modelujących i wyszczuplających ciało, takich jak Endermologia LPG (Alliance, Endermolab), Accent Prime czy Karboksyterapia C.D.T. Evolution.

 

Dzięki odbytym kursom i szkoleniom z zakresu dietetyki oraz wpływu suplementacji na organizm człowieka, wprowadza pacjentów w tajniki zdrowego stylu życia, a Pacjent osiąga najlepsze z możliwych efekty terapeutyczne.

 

W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście do Pacjenta i efektywność wykonywanych zabiegów. Starannie dobiera wszystkie zabiegi, pracując na najlepszych, światowych dermoceutykach marki Dermalogica®.

 

Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do Pacjenta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

MARTA KASPRZAK

Marta Kasprzak jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu gdzie zdobyła tytuł kosmetologa.

Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie w zawodzie kosmetologa pozwalają jej optymalnie łączyć wiedzę z praktyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz workshopach z zakresu kosmetologii oraz laseroterapii.

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica wykonuje zabiegi laserowe, które uważa za przyszłość medycyny estetycznej, za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy laserowej ALMA HARMONY XL PRO, wykorzystując lasery frakcyjne zarówno ablacyjne (laser erbowy), jak i nieablacyjne (laser neodymowo – yagowy), laser Dye – VL służący do usuwania nadmiernie rozszerzonych naczyń krwionośnych, przebarwień, a także zagęszczenia i odmłodzenia skóry oraz laser diodowy Vectus służący do usuwania niechcianego owłosienia, a także zabiegi frakcyjnej mezoterapii igłowej Dermapen, thermolifting NIR, który odmładza skórę oraz napina i unosi tkanki za pomocą światła podczerwonego oraz innowacyjne zabiegi Pixel Peel łączące działanie urządzenia Dermapen z idealnie dobranym peelingiem dermatologicznym, dzięki czemu penetracja w głąb skóry jest jeszcze intensywniejsza, co umożliwia pogłębienie efektów terapeutycznych.

 

W swojej praktyce wykorzystuje często lasery frakcyjne zarówno ablacyjne, jak i nieablacyjne, radiofrekwencję mikroigłową, jak i frakcyjną mezoterapię igłową Dermapen, które spłycają zmarszczki, zmniejszają widoczność porów skórnych, a także stymulują produkcję kolagenu, co skutkuje zagęszczeniem skóry od wewnątrz.

 

Marta Kasprzak to specjalistka zabiegów mających na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia: Endermologia LPG (Alliance, Endermolab), Accent Prime oraz Karboksyterapię C.D.T. Evolution.

 

W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście do Pacjenta i efektywność wykonywanych zabiegów. Starannie dobiera wszystkie zabiegi, pracując na najlepszych, światowych dermoceutykach marki Dermalogica®. Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do Pacjenta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

MERI DAVTYAN

Meri Davtyan to licencjonowany kosmetolog na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, obecnie na II roku studiów magisterskich z
kosmetologii – Wydział Farmaceutyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Laureatka stypendium dla najlepszych studentów.

 

 

Jest członkinią koła naukowego kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym – zajmuje się pracą naukową pt. ,,Wpływ hormonów tarczycy na
stan skóry u kobiet po 40 roku życia ”.

 

Jest zwolenniczką holistycznego podejścia do Pacjenta – spojrzenia na dany problem od zewnątrz, jak i od wewnątrz, gdyż skóra obrazuje nasz styl życia, dietę, stres, niedobory – odbyła szkolenie Ekspert suplementacji w kosmetologii, kurs Terapeutka healthy-aging, konferencja Trądzik jako zaburzenie osi jelito – mózg – skóra.

 

Wierzy, iż terapie łączone przynoszą najlepsze efekty zabiegowe –bazowanie na produktach ze składnikami aktywnymi w połączeniu z zabiegami hi-tech. Stale bierze udział w szkoleniach, kursach oraz webinarach – szkolenie z mezoterapii igłowej, webinar zrozumieć okolicę oka,
fizjologia i diagnostyka problemoów, szkolenia dla osób z branży beauty Scura oraz szkolenie Fizjologia skóry – krok po kroku.

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica wykonuje zabiegi laserowe, które uważa za przyszłość medycyny estetycznej, za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy laserowej ALMA HARMONY XL PRO, wykorzystując lasery frakcyjne zarówno ablacyjne (laser erbowy), jak i nieablacyjne (laser neodymowo – yagowy), laser Dye – VL służący do usuwania nadmiernie rozszerzonych naczyń krwionośnych, przebarwień, a także zagęszczenia i odmłodzenia skóry oraz laser diodowy Vectus służący do usuwania niechcianego owłosienia, a także zabiegi frakcyjnej mezoterapii igłowej Dermapen, thermolifting NIR, który odmładza skórę oraz napina i unosi tkanki za pomocą światła podczerwonego oraz innowacyjne zabiegi Pixel Peel łączące działanie urządzenia Dermapen z idealnie dobranym peelingiem dermatologicznym, dzięki czemu penetracja w głąb skóry jest jeszcze intensywniejsza, co umożliwia pogłębienie efektów terapeutycznych.

 

Meri Davtyan to specjalistka zabiegów mających na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia: Endermologia LPG (Alliance, Endermolab), Accent Prime oraz Karboksyterapię C.D.T. Evolution.

 

Samodoskonalenie i rozwój jest dla niej nieodzowną częścią pracy kosmetologa, ponieważ jest to prężnie rozwijająca się dziedzina z którą wiąże swoją przyszłość.

 

MARTA CZERKAWSKA-BURGS

Marta Czerkawska – Burgs 18 lat temu ukończyła studium kosmetologii oraz uczęszczała do Akademii Dermalogica.

 

Od ponad 18 lat także linergistka makijażu permanentnego. Ukończyła prestiżową szkołę Mikropigmentacji Long Time Liner oraz kurs Microblading Phibrows – metody słynnej ze swojej precyzji i jakości wykonywanych szkoleń.

 

Absolwentka prestiżowej Szkoły Mikropigmentacji Long Time Liner, kursu Purebeau oraz Swiss Color, a także wielu licznych szkoleń z zakresu kosmetologii oraz makijażu permanentnego.

 

Swoje zdolności i zapał artystyczny wykorzystuje tworząc od ponad 18 lat niepowtarzalne makijaże permanentne. Makijaże w jej wykonaniu to gwarancja największej precyzji i bezpieczeństwa.

 

Podczas zabiegu pigmentacji od lat korzysta wyłącznie z certyfikowanych barwników oraz bezpiecznego i precyzyjnego sprzętu niemieckiej firmy Long Time Liner z którą współpracuje już blisko piętnaście lat.

 

Znakiem szczególnym jej pracy jest efekt pięknych, naturalnych brwi wykonanych metodą włoskową, kresek na powiekach oraz idealnie dobranego koloru ust wykonanych metodą Long Time Liner.

 

Jako wysokiej klasy linergistka jest również specjalistką w dziedzinie mikropigmentacji estetycznej i medycznej.

 

KAROLINA SZUPLAK

Karolina Szuplak jest absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, oddział Collegium Medicum im. Ludwiga Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia.

 

Laureatka nagrody rektora Wydziału Farmaceutycznego dla najlepszych studentów na roku.

 

Zdobywczyni wyróżnienia rektora Wydziału Farmaceutycznego za całokształt nauki.

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica zajmuje się koordynowaniem pracy zarówno recepcji oraz całego zespołu, co pozwala naszym lekarzom i kosmetologom na sprawną pracę każdego, pojedynczego dnia.

 

Karolina Szuplak posiada znajomość każdego zabiegu pod względem teoretycznym i praktycznym, a także szeroko pojętej problematyki dermatologicznej, kosmetologicznej i estetycznej, co sprawia, że Pacjent od razu trafia w ręce właściwego specjalisty.

 

Prowadzenie recepcji w takim miejscu, to nie tylko rejestracja wizyt i odbieranie telefonów – choć zdarza się ich być kilkaset w ciągu jednego dnia. Praca, którą wykonuje Karolina Szuplak jest przede wszystkim piękną harmonią dla wszystkich członków zespołu Kliniki Dermalogica.

 

Profesjonalizm, doświadczenie, jak i wiedza zdobyta w trakcie całej edukacji, a do tego serdeczny uśmiech, którym Karolina Szuplak wita wszystkich Pacjentów, są gwarancją obsługi na najwyższym poziomie.

ALICJA CZUPAJŁO

Alicja Czupajło to licencjonowany kosmetolog Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu. Obecnie studentka I roku studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji na kierunku kosmetologia – specjalizacja Anti-Aging.


Dwukrotna laureatka stypendium rektorskiego dla najlepszych studentów.


W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica zajmuje się bezpośrednią obsługą Pacjenta, dbając o ich sprawną i perfekcyjną opiekę. Zgodnie z oczekiwaniami Pacjentów przygotowuje dogodny dla każdego harmonogram konsultacji i wizyt. Z przyjemnością wysłucha opinii oraz udzieli wyczerpujących informacji z zakresu medycyny estetycznej, zabiegów laserowych czy kosmetologii.


Uwielbia pracę z ludźmi, bez trudu rozpoznaje potrzeby i oczekiwania Pacjentów oraz potrafi w profesjonalny sposób doradzić Pacjentowi najlepszy zabieg.


Cechuje ją empatia i poczucie humoru.