Zespół

m

EDYTA SŁUPCZEWSKA

Edyta Słupczewska jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła na Wydziale Farmaceutycznym, magister kosmetologii.

 

Jest założycielką i z powodzeniem prowadzi od początku istnienia Klinikę Medycyny Estetycznej Dermalogica, stworzoną dla osób ceniących profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

 

O Klinice mówi się, że to miejsce na miarę XXI wieku, w którym pracują profesjonaliści zakochani w swoim zawodzie, dla których medycyna estetyczna jest prawdziwą pasją.

 

Klinika Dermalogica to nie tylko design na najwyższym poziomie, to połączenie najnowocześniejszych, wyselekcjonowanych technologii z rzetelnością lekarzy, a przede wszystkim to dbałość o pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi i dla których klinika oferuje usługi najwyższej jakości, co jest gwarancją osiągnięcia sukcesu.

 

Rozwój medycyny estetycznej jest zaskakujący, dlatego Edyta Słupczewska regularnie uczestniczy w prestiżowych kongresach, m.in.

 

  • AMWC – Anti – Aging Medicine World Congress w Monako,
  • IMCAS – International Master Course of Aging Science w Paryżu,
  • ICAD – International Congress of Aesthetic Dermatology w Bangkoku.

 

Równocześnie biorąc udział w wykładach i sympozjach naukowych, nieustannie pogłębiając swoją wiedzę poprzez szkolenia naukowe, m.in. szkolenie niechirurgicznej blefaroplastyki powiek górnych z profesorem Andrea Turchi, twórcą metody Plazma Handy, które odbyło się w Rzymie, a także wprowadzając na rynek najnowsze technologie.

 

Edyta Słupczewska to ekspert w terapiach Anti- Aging, mających na celu opóźnienie procesów starzenia. W swojej praktyce wykorzystuje często biostymulatory skóry, będące przyszłością medycyny estetycznej, do których należą zabiegi Karisma, Jalupro bądź Sunekos, które zwiększają ilość kolagenu, zagęszczając tym samym skórę od wewnątrz oraz likwidują oznaki starzenia w sposób jak najbardziej naturalny, a także po innowacyjny zabieg HIFU ULTRAFORMER III, który w spektakularny sposób napina, liftinguje oraz unosi tkanki, przywracając tym samym piękny owal twarzy już po 1 zabiegu.

 

Edyta Słupczewska specjalizuje się w powiększaniu i modelowaniu ust osiągając tym samym mistrzowski poziom i perfekcję w niesamowicie naturalnych efektach, podkreślając piękno kobiecej twarzy.

 

Należy do International Association of Mesotherapy – Międzynarodowego Stowarzyszenia Mezoterapii, które powstało, aby zrzeszać wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej z całego świata oraz propagować wiedzę w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe w dziedzinie mezoterapii.

IAM certyfikat

Należy również do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, które ma na celu podnosic poziom naukowy i kwalifikacje trychologów w Polsce poprzez uczestnictwo w organizowanych przez stowarzyszenie konferencjach naukowych, kongresach oraz szkoleniach.

certyfikat PST

Właścicielka Kliniki, Edyta Słupczewska, jest pierwszą osobą, która poznaje Pacjenta – przeprowadza z nim szczegółowy wywiad dotyczący problemów skórnych oraz efektów, jakich pacjent oczekuje, co jest najbardziej istotną rzeczą rozpoczynającą cykl zabiegów, ponieważ aby dobrać odpowiedni zabieg należy ustalić przyczynę problemu. 

DR N. MED. MARIUSZ BORKOWSKI

Dr n.med. Mariusz Borkowski jest lekarzem, absolwentem II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, który dyplom uzyskał w Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM. Ukończył liczne staże i kursy z dziedziny medycyny estetycznej i regeneracyjnej, m. in. w American Academy of Aestetic Medicine.

 

Jako drugi lekarz w Polsce otrzymał uprawnienia z procedury laserowego liftingu twarzy i ciała – endolift. Specjalista leczenia otyłości (obesitolog). Wpisany na listę certyfikowanych lekarzy Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

 

Zarejestrowany lekarz brytyjski w General Medical Council.

 

Stopień naukowy doktora obronił w grudniu 2020 r. na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a tematem jego pracy było „badanie skuteczności telemedycznego wspomagania terapii podtrzymującej pacjentów ze schizofrenią w stanie remisji”.

 

Absolwent programu Leadership na Harvard Business School; w Szkole Głównej Handlowej ukończył studia podyplomowe z zakresu marketingu oraz studia dot. komunikacji digital.

 

Od 1997r. w branży farmaceutycznej – współpracował między innymi z takimi firmami jak: Bioton, Adamed, Sanofi i TZF Polfa, kolejno przechodząc przez poszczególne stopnie kariery: od przedstawiciela farmaceutycznego do dyrektora ds. marketingu.

 

W latach 2017 – 2019 członek Rady Generalnej PASMI, Polskiego Stowarzyszenia Producentów Leków bez Recepty.

 

W Parlamencie Europejskim był prelegentem na sesji poświęconej telemedycynie (2016). Pierwszy polski wykładowca na Kongresie EyeforPharma w Berlinie 2006.

 

Wielokrotny prelegent i prowadzący branżowych wydarzeń w Polsce i za granicą, m. in. na Blue Business Media, Brave czy Medmeetstech.

 

Współtwórca pierwszej certyfikowanej Przychodni Telemedycznej. Uznaje, że nowe technologie dają w medycynie nie tylko szansę na przeprowadzenie efektywnych zabiegów, ale i zaplanowanie działań prewencyjnych.

 

Przy pracy ze swoimi Pacjentami zawsze wybiega kilka kroków naprzód, myśląc o ich przyszłości. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz aktywnie pomaga stowarzyszeniom pacjentów w ich codziennych zmaganiach.

 

Za swą działalność trzykrotnie odznaczony przez Prezydentów Rzeczypospolitej Polskiej Krzyżami Zasługi – brązowym, srebrnym i złotym.

 

Prywatnie miłośnik biegania (przebiegł maraton nowojorski) i kalisteniki. W wolnym czasie podróżuje, interesuje się sztuką nowoczesną, sztuką współczesną, teatrem i muzyką elektroniczną.

DR SEBASTIAN ŁOPATO

Dr Sebastian Łopato jest absolwentem Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Tytuł lekarza dentysty uzyskał w 2011 roku. Od wielu lat jego pasją jest również medycyna estetyczna.

 

Asymetria twarzy, nieprawidłowe proporcje, nieakceptowany przez pacjenta wygląd często spowodowany jest nie tylko procesami starzenia się organizmu czy problemami skórnymi. Mogą one być spowodowane zaburzeniami mięśniowymi, zębowymi lub nieprawidłowym rozwojem szczęk. Kombinacja uprawiania tych dwóch dziedzin medycyny – stomatologii i medycyny estetycznej – pozwala dr Sebastianowi Łopato szerzej spojrzeć na problem estetyczny pacjenta.

 

Najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo Pacjenta, jak i indywidualne, w pełni profesjonalne podejście do problemu oraz naturalne efekty pozabiegowe. Cierpliwość oraz umiejętność aktywnego słuchania pozwalają doktorowi w pełni zrozumieć i określić potrzeby Pacjenta oraz zdobyć bezcenne zaufanie.

 

Dr Sebastian Łopato nieustannie poszerza swoją wiedzę oraz zakres umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach. W swojej pracy stosuje tylko certyfikowane i bezpieczne preparaty sprawdzone od wielu lat o udowodnionej skuteczności.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

PATRYCJA GRZYWACZEWSKA

Patrycja Grzywaczewska jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni, gdzie zdobyła tytuł kosmetologa, a także absolwentką Akademii Dietetyki w Łodzi.

 

Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie w zawodzie kosmetologa pozwalają jej optymalnie łączyć wiedzę z praktyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz workshopach z zakresu kosmetologii oraz laseroterapii.

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica wykonuje zabiegi laserowe, które uważa za przyszłość medycyny estetycznej, za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy laserowej ALMA HARMONY XL PRO, wykorzystując lasery frakcyjne zarówno ablacyjne (laser erbowy), jak i nieablacyjne (laser neodymowo – yagowy), laser Dye – VL służący do usuwania nadmiernie rozszerzonych naczyń krwionośnych, przebarwień, a także zagęszczenia i odmłodzenia skóry oraz laser diodowy Vectus służący do usuwania niechcianego owłosienia, a także zabiegi frakcyjnej mezoterapii igłowej Dermapen, thermolifting NIR, który odmładza skórę oraz napina i unosi tkanki za pomocą światła podczerwonego oraz innowacyjne zabiegi Pixel Peel łączące działanie urządzenia Dermapen z idealnie dobranym peelingiem dermatologicznym, dzięki czemu penetracja w głąb skóry jest jeszcze intensywniejsza, co umożliwia pogłębienie efektów terapeutycznych.

 

Patrycja Grzywaczewska to specjalistka zabiegów modelujących i wyszczuplających ciało, takich jak Endermologia LPG (Alliance, Endermolab), Accent Prime czy Karboksyterapia C.D.T. Evolution.

 

Dzięki odbytym kursom i szkoleniom z zakresu dietetyki oraz wpływu suplementacji na organizm człowieka, wprowadza pacjentów w tajniki zdrowego stylu życia, a Pacjent osiąga najlepsze z możliwych efekty terapeutyczne.

 

W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście do Pacjenta i efektywność wykonywanych zabiegów. Starannie dobiera wszystkie zabiegi, pracując na najlepszych, światowych dermoceutykach marki Dermalogica®.

 

Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do Pacjenta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.

ALICJA CZUPAJŁO

Alicja Czupajło to absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, którą ukończyła zdobywając tytuł magistra kosmetologii ze specjalizacją Anti-Aging.

Dwukrotna laureatka stypendium rektorskiego dla najlepszych studentów.

Uważa, że kluczem do sukcesu w terapii jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta obejmujące spojrzenie na dany problem od zewnątrz, jak i od wewnątrz, gdyż skóra obrazuje nasz styl i higienę życia, dietę, a także sprawność innych układów naszego organizmu, dlatego oprócz kosmetologii jest pasjonatką mikroodżywiania, psychodietetyki, a także medycyny funkcjonalnej. Wiedzę w tych aspektach zdobywa dzięki udziałom w workshopach, webinarach oraz specjalistycznych szkoleniach.

W Klinice Medycy Estetycznej Dermalogica wykonuje zabiegi laserowe, które uważa za przyszłość medycyny estetycznej, za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy laserowej ALMA HARMONY XL PRO, wykorzystując lasery frakcyjne zarówno ablacyjne (laser erbowy), jak i nieablacyjne (laser neodymowo-yagowy), laser Dye-Vl służący do usuwania nadmiernie rozszerzonych naczyń krwionośnych, przebarwień, a także zagęszczenia i odmłodzenia skóry oraz laser diodowy Vectus, którego funkcją jest usuwanie niechcianego owłosienia, a także zabiegi frakcyjnej mezoterapii mikroigłowej Dermapen, termolifting Zaffiro, który odmładza i napina skórę oraz unosi tkanki za pomocą światła podczerwonego, a także innowacyjne zabiegi Pixel Peel łączące działanie urządzenia Dermapen z indywidualnie dobranym peelingiem dermatologicznym, dzięki czemu penetracja w głąb skóry jest jeszcze intensywniejsza i umożliwia pogłębienie efektów terapeutycznych.

To również specjalistka zabiegów mających na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia: Endermologia LPG (Alliance, Endermolab), Accent Prime oraz Karboksyterapię C.D.T. Evolution.

Alicja Czupajło w Klinice Dermalogica pracuje na najlepszych, znanych na całym świecie dermoceutykach marki Dermalogica oraz Neuvia, a po każdym zabiegu dobiera idealnie dopasowaną pielęgnację domową i suplementację wspierającą efekty zabiegowe.

Cechuje ją wysoki poziom empatii i poczucie humoru, a stale pogłębiana wiedza z zakresu postępowania ze skórą i jej pielęgnowaniem przyczynia się do uzyskiwania najlepszych efektów terapeutycznych.

MARTA KASPRZAK

Marta Kasprzak jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu gdzie zdobyła tytuł kosmetologa.

Zdobyte wykształcenie oraz doświadczenie w zawodzie kosmetologa pozwalają jej optymalnie łączyć wiedzę z praktyką. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach oraz workshopach z zakresu kosmetologii oraz laseroterapii.

 

W Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica wykonuje zabiegi laserowe, które uważa za przyszłość medycyny estetycznej, za pomocą najbardziej zaawansowanej platformy laserowej ALMA HARMONY XL PRO, wykorzystując lasery frakcyjne zarówno ablacyjne (laser erbowy), jak i nieablacyjne (laser neodymowo – yagowy), laser Dye – VL służący do usuwania nadmiernie rozszerzonych naczyń krwionośnych, przebarwień, a także zagęszczenia i odmłodzenia skóry oraz laser diodowy Vectus służący do usuwania niechcianego owłosienia, a także zabiegi frakcyjnej mezoterapii igłowej Dermapen, thermolifting NIR, który odmładza skórę oraz napina i unosi tkanki za pomocą światła podczerwonego oraz innowacyjne zabiegi Pixel Peel łączące działanie urządzenia Dermapen z idealnie dobranym peelingiem dermatologicznym, dzięki czemu penetracja w głąb skóry jest jeszcze intensywniejsza, co umożliwia pogłębienie efektów terapeutycznych.

 

W swojej praktyce wykorzystuje często lasery frakcyjne zarówno ablacyjne, jak i nieablacyjne, radiofrekwencję mikroigłową, jak i frakcyjną mezoterapię igłową Dermapen, które spłycają zmarszczki, zmniejszają widoczność porów skórnych, a także stymulują produkcję kolagenu, co skutkuje zagęszczeniem skóry od wewnątrz.

 

Marta Kasprzak to specjalistka zabiegów mających na celu usunięcie cellulitu, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry oraz modelowanie sylwetki wykorzystując przy tym najbardziej zaawansowane urządzenia: Endermologia LPG (Alliance, Endermolab), Accent Prime oraz Karboksyterapię C.D.T. Evolution.

 

W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście do Pacjenta i efektywność wykonywanych zabiegów. Starannie dobiera wszystkie zabiegi, pracując na najlepszych, światowych dermoceutykach marki Dermalogica®. Twierdzi, że dokładność i precyzja wykonywanych zabiegów przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie Pacjenta to dla niej największa satysfakcja.

 

Dzięki indywidualnemu podejściu do Pacjenta szybko i skutecznie pomaga w uzyskaniu najlepszych efektów.