klinika

m

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowej kliniki medycyny estetycznej,

która na koszalińskiej mapie urodowej istnieje już od 2010 roku. Klinika Medycyny Estetycznej DERMALOGICA® powstała z myślą o osobach ceniących profesjonalizm i najwyższą jakość świadczonych usług. To wyjątkowe miejsce imponuje zestawem różnorodnych metod odmładzających i upiększających. W miłej atmosferze i komfortowych warunkach mogą Państwo wykonać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, indywidualnie dostosowane do Państwa wymagań, a także wykonać makijaż permanentny Long Time Liner wykonywany przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce.

 

Klinika korzysta z najbardziej renomowanych marek dermatologicznych i kosmetycznych oraz najbardziej nowoczesnych i skutecznych urządzeń zabiegowych posiadających prestiżowe certyfikaty, a także opinie Uniwersytetów Medycznych zapewniające o efektach ich stosowania.

Jesteśmy jedyną autoryzowaną kliniką DERMALOGICA® w Koszalinie, która została stworzona z myślą, aby zapewnić Państwu kompletny panel najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia.

W DERMALOGICA® można zakupić również dermoceutyki, specjalnie dobrane do potrzeb Państwa skóry, których stosowanie intensyfikuje i przedłuża efekty terapii.

Oferta Kliniki Medycyny Estetycznej DERMALOGICA® jest bardzo szeroka, zróżnicowana oraz indywidualnie dobrana do potrzeb Państwa skóry. Wieloletnie doświadczenie, nieustanne śledzenie trendów z zakresu medycyny estetycznej i dynamiczny rozwój są gwarancją najwyższej jakości oferowanych usług.

Pod powierzchnią skóry, którą widzisz,

jest skóra jakiej pragniesz.

Odkryj ją już dziś.

Serdecznie zapraszam,

Edyta Słupczewska
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Farmaceutycznym