Vi Peel

peeling najczęściej wybierany wśród gwiazd Hollywood
Nowość z USA

Jeśli chcesz:
– usunąć zmarszczki,
– poprawić gęstość i napięcie skóry,
– usunąć przebarwienia,
– usunąć blizny potrądzikowe,
– nadać blasku szarej, zmęczonej skórze
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Czym jest Vi Peel?

Vi Peel jest unikatowym peelingiem nowej generacji. Nazywany „Miracle Peel”, czyli cudownym peelingiem, powstał w Kalifornii i szybko zyskał uznanie, także wśród gwiazd. Stał się najbardziej poszukiwanym peelingiem w Hollywood. Dziś jego działanie promują m.in. Demi Moore czy Sharon Stone. Już po tygodniu od zabiegu Pacjent stwierdza znaczącą poprawę stanu skóry: skóra nabiera blasku, drobne zmarszczki stają się niewidoczne, a jej koloryt i faktura ulegają znacznej poprawie.

 

peeling vi peel

 

Jaki jest skład peelingu Vi Peel?

Vi Peel zawiera synergiczne połączenie silnych składników takich jak: TCA, fenol, kwas salicylowy, kwas tretinoinowy oraz witamina C, co daje bardzo mocny efekt działania przy dobrej tolerancji pacjenta. Taka kompozycja umożliwia spektakularne wyniki w krótkim czasie bez bólu oraz wstępnego przygotowania skóry.

 

Jakie są wskazania do zastosowania Vi Peel?

Peeling VI Peel polecany jest w wielu wskazaniach medycznych i estetycznych. Stosuje się go do poprawy wyglądu i jakości skóry, do eliminacji przebarwień, piegów i nadmiernej pigmentacji, a także w przypadku skóry ze zmarszczkami. Pomaga w terapii skóry trądzikowej oraz stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Peeling VI Peel to najlepszy sposób, by zapobiegać starzeniu się skóry.

Może być stosowany również na całą twarz oraz delikatne okolice oczu (również powieki jako ostatnia warstwa), dekolt, piersi, ręce, ramiona i plecy.

 

Jakie efekty zapewnia Vi Peel?

– poprawa wyglądu, tekstury skóry, ujednolicenie kolorytu,

– zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów, przebarwień, w tym melasmy,

– zmiękczenie linii i redukcja zmarszczek,

– usunięcie symptomów trądziku, redukcja lub eliminacja blizn potrądzikowych,

– stymulacja produkcji kolagenu, dla uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu.

Pacjenci, którzy dotychczas stosowali Cosmelan/Dermamelan uwielbiają go za łatwość i przewidywalność procedury. Na wyniki nie trzeba czekać kilku tygodni lub miesięcy. Przewidywalny czas złuszczania to 2 – 3 dni. Mimo średnio-głębokiego działania cała procedura zamyka się w 5 – 7 dni. Po tym okresie widoczny jest już wyraźny efekt terapii, skóra staje się bardziej promienna i jędrna, odzyskując młodzieńczy wygląd.

 

Znakomite wyniki badań klinicznych Vi Peel

Niedawno zakończono intensywne badania kliniczne nadzorowane przez ceniony International Research Services, Inc. Badano bezpieczeństwo i skuteczność Vi Peel. Uczestnicy zostali starannie wyselekcjonowani, sprawdzono działanie produktu na różnych rodzajach skóry o różnych głębokościach zmarszczek. Efekty zostały dokładnie zbadane przez przeszkolonych specjalistów wykorzystujących kompleksowe obserwacje wizualne i zaawansowane analizy instrumentalne.

Po czterech tygodniach ścisłego monitorowania pacjentów, International Research Services, Inc. stwierdził, co następuje:

– kurze łapki uległy znacznemu spłyceniu,

– zaobserwowano znaczne zmniejszenie ilości powierzchownych zmarszczek.

– 71% uczestników odnotowało znaczącą poprawę jędrności skóry.

– lekkie podrażnienie po zabiegu szybko ustępuje.

– uczestnicy zaobserwowali zmniejszenie zawartości melaniny i wzrost zawartości kolagenu w skórze.

– zaledwie dwa tygodnie po zabiegu Vi Peel uczestnicy wykazali wzrost hemoglobiny, co sugeruje, zwiększony przepływ krwi do obszarów poddanych leczeniu.

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Vi Peel?

Do zabiegu kwalifikuje się każdy typ skóry: wrażliwa, naczynkowa, sucha i trądzikowa, Wskazaniem estetycznym są drobne zmarszczki i przebarwienia, spadek napięcia i gęstości skóry, skóra starzejąca się.

 

 

Jak wygląda zabieg Vi Peel?

Przed zabiegiem nie są wymagane od pacjenta żadne specjalne przygotowania, a jedynym dyskomfortem, jaki może wystąpić podczas zabiegu jest uczucie pieczenia, które jednak po chwili mija. Sama aplikacja preparatu trwa kilka minut, w drugim dniu utrzymuje się rumień, w trzecim dniu skóra zaczyna się łuszczyć i trwa to 2 – 3 dni, a już po siedmiu dniach od zabiegu uzyskujemy doskonałe efekty – skóra jest wyraźnie odmłodzona, napięta, drobne zmarszczki wygładzają się.

 

 

Jak często można stosować peeling Vi Peel?

Aby zniwelować oznaki starzenia się skóry wystarczający jest 1 zabieg, ale dla podtrzymania efektu zabieg można powtórzyć już za 3 miesiące.

 

 

Jakie są zalety peelingu Vi Peel?

 

– zapewnia stosunkowo krótki okres wyłączenia z czynności dnia codziennego,

– jest jedynym peelingiem bezpiecznym dla okolic oczu, szyi, dekoltu, piersi i dłoni,

– znacznie spłyca drobne zmarszczki i poprawia jędrność skóry,

– znakomicie redukuje uszkodzenia posłoneczne, leczy przebarwienia i inne objawy starzenia się skóry,

– jest doskonałą odpowiedzią na trądzik i spowodowane nim drobne blizny,

– i co najważniejsze: Vi Peel stymuluje produkcję kolagenu i elastyny sprawiając, że skóra zyskuje typowe cechy skóry młodej – jednolity koloryt i sprężystość, jest peelingiem, który nie tylko złuszcza naskórek, ale przebudowuje skórę właściwą, co jest podstawowym elementem odmłodzenia skóry.

 

Jak pielęgnować skórę po zabiegu Vi peel?

Pacjent po zabiegu Vi peel otrzymuje bezpłatnie zestaw kosmetyków (Post Peel System) przeznaczonych do pielęgnacji skóry w warunkach domowych. Post Peel System jest niezbędnym elementem dla uzyskania zadowalających rezultatów i używa się go od drugiego dnia zabiegu przez kolejne 2 – 4 tygodnie lub według zaleceń. Użycie chusteczek Post Peel zapewni pacjentom doskonałe złuszczenie skóry.

 

 

W skład zestawu wchodzą:

Vi DermTM SPF 50+ Sun Protection – krem przeciwsłoneczny zawierający tlenek tytanu i filtr octinoxate, dzięki czemu gwarantuje on wysoki (98%) stopień ochrony przed promieniowaniami UVA i UVB. Jego lekka, pozbawiona tłuszczu formuła sprawia, że skóra jest wyjątkowo gładka. Jest wodoodporny, dzięki czemu podczas intensywnego wysiłku wytrzymuje nawet do 40 minut (odporny na wodę i pot). Mikroenkapsulacja aktywnych składników sprawia, że doskonale się one wchłaniają. Witaminy A i E oraz EGCG pochodzący z zielonej herbaty dostarczają dodatkowych właściwości antyoksydacyjnych.

 

 

Główne składniki:

– Dwutlenek tytanu – 4%, bloker promieni UV o właściwościach przeciwzapalnych.

– Octinoxate – 7.5%, filtr UVA i UVB często stosowany w produktach do ochrony przeciwsłonecznej.

– Zielona herbata (Camellia Sinensis) – zawiera EGCG – silny antyoksydant o działaniu przeciwzapalnym, który wysokiej zawartości ORAC (potencjał antyoksydacyjny) na poziomie 11 000 chroni skórę przed nadmiernym promieniowaniem ultrafioletowym.

– Palmitynian retinylu (wit.A) – jest antyoksydantem, który w skórze ulega przekształceniu w kwas retinowy. Zwiększa ilość kolagenu i wyrównuje koloryt skóry.

– Octan tokoferolu (wit.E) – ma właściwości antyoksydacyjne i zmiękczające, chroni błony komórkowe przed peroksydacją lipidów i zapobiega obumieraniu komórek.

– Żel aloesowy – ma działanie zmiękczające, nawilżające, łagodzące, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne.

 

Vi DermTM Post Peel Protectant – po każdym zabiegu peelingu, aby uniknąć komplikacji takich jak wystąpienie podrażnień, wysypki, pęcherzy czy przebarwień pozapalnych, pacjent powinien dalej dbać odpowiednio o swoją skórę. Skóra musi powrócić do swojego neutralnego pH oraz odnowić tkankę nabłonkową. Post Peel Protectant ma działanie przeciwzapalne, nawilża skórę i chroni ją podczas procesu regeneracji po zabiegu . Produktu należy używać zgodnie z zaleceniami, zwykle przez okres 2 – 3 tygodni po zabiegu. The Post Peel Protectant został zaprojektowany żeby nawilżać, łagodzić zapalenie i chronić skórę podczas procesu gojenia.

Główne składniki:

– Hydrokortyzon 1% to kortykosteroid o właściwościach przeciwzapalnych.

– Żel aloesowy ma działanie zmiękczające, nawilżające, łagodzące, przeciwgrzybiczne i antybakteryjne.

– Masło Shea ma wysoką zawartość witamin A, E i F. Nawilża i pielęgnuje skórę bez nadmiernego natłuszczania.

– Tokoferol (wit. E) jest doskonałym antyoksydantem o właściwościach zmiękczających. Chroni komórki przed peroksydacją lipidów.

 

Chusteczki Vi PeelTM Post Peel Toweletters – chusteczki popeelingowe są istotną częścią procesu peelingu i muszą być zastosowane pierwszego i drugiego dnia. Roztwór zawarty w tych chusteczkach potrzebuje czasu żeby spenetrować skórę, w związku z czym należy unikać wytarcia preparatu z powierzchni skóry, dlatego zaleca się zastosowanie chusteczek najpóźniej na godzinę przed snem. Chusteczki popeelingowe działają jako katalizator procesu peelingu. Jest to jedna z przyczyn, dzięki którym działanie peelingów Vi peel jest powtarzalne i przewidywalne. Niewielka część pacjentów może odczuwać swędzenie po zastosowaniu chusteczek. Jeżeli swędzenie jest bardzo silne pacjent może umyć twarz. Zalecamy żeby chusteczki były stosowane wieczorem. Jeżeli pacjent chce przyśpieszyć złuszczanie może zastosować drugą chusteczkę drugiego dnia po peelingu rano, nie czekając do wieczora.

 

 

Instrukcja postępowania po zabiegu Vi Peel ® oraz Precision

Zestaw Zawiera:

– 2 chusteczki (Post Peel Towelettes)

– Krem nawilżający (Vi Derm Post Peel Protectant)

– Filtr przeciwsłoneczny (Vi Derm SPF 55 Sun Protection)

 

Dzień 1

Godzinę przed snem umyj twarz łagodnym środkiem czyszczącym (np. Vi Derm Cleanser for All Skin Types) i wodą. Wysusz dokładnie. Użyj jednej z chusteczek. Wilgotną chusteczką należy pocierać (okrężnymi mocnymi ruchami) powierzchnię twarzy, powieki również, (jednak unikać kontaktu z oczami). Miejsca najbardziej problemowe pocierać bardziej energicznie dla uzyskania najlepszych rezultatów. Po aplikacji chusteczek skóra nie powinna być przemywana wodą. Jeżeli wystąpi reakcja bólowa lub inna negatywna reakcja skóry (co zdarza się bardzo rzadko) umyj twarz wodą i delikatnym środkiem czyszczącym.

 

 

Dzień 2

Postępuj zgodnie z instrukcjami lekarza. Używaj kremu Vi Derm Post Peel Protectant 2 – 4 razy dziennie lub tak często jak to będzie potrzebne dla zminimalizowania uczucia dyskomfortu i napięcia skóry. Od dnia drugiego używaj filtru Vi Derm SPF 50.

Godzinę przed snem użyj drugiej chusteczki postępując zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi poprzedniej nocy. Użyj drugiej chusteczki nawet w sytuacji kiedy pierwsza nie była dobrze tolerowana, chyba że wystąpi wysypka lub inna negatywna reakcja.

 

 

Dzień 3

Postępuj zgodnie z instrukcjami lekarza. Używaj załączonego kremu (Vi Derm Post Peel Protectant) i filtra (Vi Derm SPF 50 Sun Protection) tak często jak to będzie potrzebne. Cienka warstwa kremu (Vi Derm Post Peel Protectant) powinna być nakładana co najmniej dwa razy dziennie.
Bardzo ważne jest aby używać filtra przeciwsłonecznego (Vi Derm SPF 50 Sun Protection) w momencie kiedy skóra zacznie się złuszczać (ma to miejsce 3 dnia). Nie wolno szorować i zrywać łuszczącej się skóry. Podczas mycia rano i wieczorem stara skóra będzie się złuszczać. Myj i osuszaj skórę delikatnie ją poklepując. Aby uniknąć zaczerwienienia i przebarwień nie zrywaj łuszczących się fragmentów skóry.

 

 

Dzień 4, 5, 6

W większości przypadków proces złuszczania powinien się zakończyć w tym czasie. Jednodniowe odchylenia w tym procesie są dopuszczalne. Kontynuuj użycie kremu i filtra przeciwsłonecznego.

 

 

Dzień 7 i Później

Zazwyczaj w tym momencie pacjent może wrócić do swojej zwyczajowej pielęgnacji skóry twarzy, jeżeli skóra już się nie łuszczy.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.