PIXEL PEEL

najlepszy zabieg na blizny, rozstępy i pory skórne

 

Jeśli chcesz zlikwidować:
– blizny,
– rozstępy,
– fotostarzenie,
– zmarszczki,
– skórę palacza,
– pory skórne
ten zabieg jest stworzony dla ciebie.

 

Co to jest zabieg Pixel Peel?

Pixel Peel jest zabiegiem łączącym frakcyjne mikronakłuwanie urządzeniem DermapenTM i głębokie złuszczanie kwasami TCA (EASY TCA, EASY TCA Pain Control).

Zabieg jest tak silny, że działa na blizny porównywalnie z Fraxelem.


pixel peel


Co daje połączenie tych dwóch zabiegów?

Powstałe mikrourazy skóry w wyniku działania DermapenuTM wykorzystują naturalne (wrodzone) zdolności organizmu do naprawy skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Działanie EASY TCA polega na progresywnej odnowie komórek skóry. Roztwór EASY TCA pozwala na szybką oraz głęboką penetrację naskórka i skóry właściwej.


Jakie są wskazania do zastosowania Pixel Peel?

 • blizny potrądzikowe,
 • rozstępy,
 • fotostarzenie,
 • zmarszczki,
 • skóra palacza,
 • likwidacja porów skórnych.

  Jak wygląda procedura zabiegu Pixel Peel?

  Zabieg wykonywany jest w kilku etapach – najpierw wykonywane jest mikronakłuwanie za pomocą urządzenia DermapenTM na głębokość 1,5 – 2,5 mm, następnie nakładane są 1 – 2 warstwy kwasu EASY TCA/EASY TCA Pain Control (peeling kwasu trójchlorooctowego). Ostatnim etapem jest nałożenie Post Peel Mask, który nie jest kremem neutralizującym, ale stymulującym, działającym antyoksydacyjnie i gojącym skórę. Pomaga zapobiegać działaniom niepożądanym i poprawia efekt samego peelingu. Zatrzymuje reakcję zapalną, dolegliwości bólowe i pieczenie skóry. Między 3 – 6 dniem po zabiegu następuje intensywne złuszczanie skóry , które prowadzi do regeneracji i przebudowy tkanek. Po tygodniu można cieszyć się pełnym efektem zabiegu.


  Ile zabiegów należy wykonać?

  Bardzo dobre rezultaty uzyskuje się już po pierwszym zabiegu, jednak dla osiągnięcia zadowalających rezultatów konieczne może być wykonanie 2 – 4 zabiegów w serii co 4 tygodnie. Zabiegu nie wykonuje się latem i przy dużym nasłonecznieniu.


  Jak pielęgnować skórę po zabiegu?

  Pacjent opuszcza gabinet z nałożoną maską Post Peel Mask, na 2 – 3 dzień skóra powinna być zabezpieczana wazeliną. Od 4 dnia stosujemy krem Cetaphil Lipoaktywny PS (do kupienia w aptece). Podczas trwania kuracji należy pamiętać o bezwzględnym stosowaniu kremu z filtrem (spf 50).


  Jakie są przeciwwskazania?

  – uszkodzenie skóry w miejscu zabiegu (rany),

  – aktywne infekcje skóry (wirusowe np. opryszczka, bakteryjne, grzybicze),

  – aktywne stany zapalne skóry,

  – skóra w trakcie terapii i pół roku po terapii izotretinoiną,

  – ciąża, okres karmienia piersią.

   mediraty_logo_v-300x195
   Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.