Jalupro®

Aminokwasowa Terapia Zastępcza

 

Jalupro Aminokwasowa Terapia Zastępcza

 
Jeśli chcesz:
– zlikwidować cienie pod oczami,
– zlikwidować zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu,
– zwiększyć utraconą z wiekiem jędrność i objętość policzków,
– poprawić wygląd skóry nad kolanami, grzbietów dłoni i okolicy ramion,
– nadać blask suchej oraz zmęczonej skórze,
– a także zrelaksować zmarszczki mimiczne w naturalny sposób
ten zabieg jest stworzony dla ciebie.


Czym jest Jalupro®?

Preparaty z linii JALUPRO® to wynik wieloletnich badań szwajcarskich naukowców. Produkty Jalupro® zostały stworzone z myślą o spowolnieniu oznak upływu czasu. Na świecie okrzyknięto je pierwiastkiem długowieczności. Opatentowana formuła oparta na wysokim stężeniu kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów dostarcza komórkom skóry dokładnie te składniki, których potrzebują do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju.


Na czym polega innowacyjność zabiegu Jalupro®?

JALUPRO innowacyjnosc

Pierwiastki długowieczności, z których składa się preparat Jalupro®,to kompleks czterech najważniejszych w świecie medycznym aminokwasów (glicyna, l-prolina, l-lizyna, l-leucyna) oraz kwas hialuronowy. Jednak to nie kwas hialuronowy czyni Jalupro® tak wyjątkowym, lecz wspomniane aminokwasy, które niczym małe cegiełki ułożone we właściwy sposób budują młodzieńczy, sprężysty kolagen. Skóra już po pierwszym zabiegu zostaje napięta, odżywiona, nabiera blasku i zdrowego koloru.

 

Jalupro® to medyczna linia produktów do iniekcji dostępna w Europie od 15 lat (w Polsce od niedawna) i rozpoznawalna w ponad 25 krajach na całym świecie.

Przebadana klinicznie i bezpieczna dla alergików.

Posiada Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa.

 

Jakie są efekty działania mezoterapii igłowej Jalupro®?

– likwidacja cieni pod oczami,

– głębokie nawilżenie skóry,

– intensywne odżywienie skóry,

– rozjaśnienie skóry,

– zmniejszenie płytkich zmarszczek,

– stymulacja syntezy kolagenu, elastyny, kwasu hialuronowego,

– poprawa gęstości skóry,

– przyspieszenie procesów odnowy i regeneracji skóry,

– poprawa ukrwienia i metabolizmu skóry.

   

  Szyja

  efekty zabiegu jalupro szyja

  efekty zabiegu jalupro szyja


  Cienie pod oczami

  efekty zabiegu jalupro oczy

  efekty zabiegu jalupro oczy


  Bruzdy nosowo-wargowe

  efekty zabiegu jalupro bruzdy nosowe


  Kurze łapki

  efekty zabiegu jalupro kurze łapki


  Utrata wiotkości skóry ramion

  efekty zabiegu jalupro wiotkość ramion


  Jak wygląda procedura zabiegu?

  Przed wykonaniem zabiegu Pacjent jest znieczulany za pomocą specjalnego kremu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Po przygotowaniu preparatu (rozpuszczenie aminokwasów w kwasie hialuronowym) i dezynfekcji skóry wykonuje się iniekcje mikrodepozytów.

  Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu podskórnie przy użyciu kaniuli lub cienkich, jednorazowych igieł odpowiedniego produktu Jalupro®. Preparat wstrzykuje się w niewielkich ilościach. Technika ta jest bardzo znaną i popularną metodą podania substancji aktywnych, zwana potocznie mezoterapią igłową.


  Jakie są rodzaje Jalupro®?

  Innowacyjna formuła to produkty serii: Jalupro® Classic oraz Jalupro® HMW, a także najnowszy Jalupro® Super Hydro (światowa nowość). Uzupełnieniem terapii jest płynny kompleks aminokwasów do picia Jalupro® Drink, który wzmacnia efekty zabiegowe i przyspiesza efekty terapii.

  Jalupro classic

  Jalupro® Classic – przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy (w tym likwidację cieni pod oczami), jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega procesom fotostarzenia.

  Jalupro HMW

  Jalupro® HMW – to produkt, którego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd, m.in. skóry szyi i dekoltu lub dolnej części twarzy.

  Jalupro Super Hydro

  Jalupro® Super Hydro – zastosowanie dwóch molekuł kwasu hialuronowego (o niskiej oraz wysokiej masie cząsteczkowej) wzmacnia więzadła twarzy, poprawia napięcie i kontur twarzy, zapewnia długotrwałe nawilżenie, wzmacnia włókna kolagenowe, a także stymuluje fibroblasty, dzięki czemu uzyskujemy zagęszczenie skóry.

  jalupro drink

  Jalupro® Drink – płynny kompleks aminokwasów do picia (aż 2000 mg glicyny w 1 saszetce!), zalecany do łączenia z zabiegami medycyny estetycznej; przy terapiach trychologicznych (utrata włosów), jak i przy problemach ortopedycznych. Głównym zadaniem produktu jest dostarczenie organizmowi związków niezbędnych do walki z oznakami starzenia się skóry. Jalupro® Drink to suplement diety zawierający kompleks aminokwasów, który cechuje unikatowy skład o udowodnionej skuteczności działania. Zawiera trzy aminokwasy niezbędne do produkcji kolagenu: glicynę, l-prolinę oraz l-lizynę. Zwiększa efektywność działania zabiegów, którym poddawana jest skóra, powoduje szybsze gojenie się ran oraz znacząco wpływa na kondycję włosów – wzmacnia je i zmniejsza ich wypadanie.


  Ile zabiegów należy wykonać?

  Częstotliwość i ilość zabiegów uzależniona jest od rodzaju skóry, nasilenia problemu do skorygowania oraz oczekiwanego efektu przez pacjenta. Najczęściej wykonuje się 2 – 4 zabiegi w odstępach co 2 – 3 tygodnie.


  Jakie są wskazania do wykonania zabiegu?

  – cienie pod oczami,

  – oznaki starzenia się skóry takie jak zmarszczki,

  – skóra sucha, odwodniona,

  – skóra poszarzała,

  – skóra pozbawiona blasku,

  – ścieńczała, mało elastyczna skóra,

  – fotostarzenie,

  – skóra wymagająca rewitalizacji,

  – profilaktyka starzenia się skóry.


   Jakie są zalecenia przed oraz pozabiegowe?

   Nie wolno przyjmować leków zmniejszających krzepliwość krwi m.in. kwasu acetylosalicylowego na tydzień przed zaplanowanym zabiegiem. Do 5 dni po zabiegu należy unikać rozgrzewania skóry, czyli korzystania z sauny, solarium, słońca.


   Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

   – ciąża/ karmienie piersią,

   – choroba nowotworowa,

   – zakażenia wirusowe, bakteryjne lub grzybicze w miejscu przeprowadzania zabiegu,

   – alergie w miejscu wykonania zabiegu,

   – niewyrównana cukrzyca,

   – przyjmowanie leków immunosupresyjnych, przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny, acenokumarolu),

   – alergia na któryś ze składników obecnych w wykorzystywanym preparacie.


    Jalupro Perły Dermatologii


    Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że Jalupro® Classic w połączeniu z Jalupro® Drink otrzymały Perłę Dermatologii Estetycznej – nagrodę przyznaną za najlepsze produkty oraz zabiegi według lekarzy dermatologów.    mediraty_logo_v-300x195
    Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.