JALU-TOXIN – najnowsza, przełomowa technika zapewniająca 3 korzyści podczas 1 zabiegu

JALU-TOXIN aminokwasowa terapia zastępcza + toksyna botulinowa

 
Jeśli chcesz:
– nawilżyć, zagęścić i ujędrnić skórę,
– wygładzić zmarszczki na czole oraz tzw. kurze łapki wokół oczu,
– wygładzić zmarszczki wokół ust, tzw. zmarszczki palacza,
– zniwelować zasinienia wokół oczu,
– zniwelować zmarszczki na szyi i dekolcie,
– zredukować przebarwienia skóry,
– normalizować produkcję sebum w skórze (dzięki zawartości toksyny
– botulinowej),
– a także zmniejszyć widoczność blizn przerosłych oraz keloidów
ten zabieg jest stworzony dla ciebie.
 

JALUTOXIN NAJNOWSZA, PRZEŁOMOWA TECHNIKA ZAPEWNIAJĄCA 3 KORZYŚCI PODCZAS 1 ZABIEGU

Czym jest JALU-TOXIN?

To zupełnie nowa, przełomowa technika powstała w wyniku wieloletnich doświadczeń klinicznych prowadzonych przez wybitnego dermatologa i chirurga Profesora Luca Piovano, który w unikatowy, ściśle określony sposób połączył ze sobą preparat JALUPRO® (aminokwasowa terapia zastępcza) z toksyną botulinową. Badając nie tylko skuteczność, ale i pH oraz osmolarność powstałej mieszaniny stworzył wysoce skuteczną procedurę medyczną.

Zabieg dostępny w Polsce jedynie w certyfikowanych gabinetach medycznych.

 

 

 

 

W czym tkwi tajemnica skuteczności oraz fenomen działania techniki JALU-TOXIN?

Wyjątkowość tej nowej procedury medycznej zawdzięczamy „Aminokwasowej terapii zastępczej AART” – JALUPRO® opracowanej przez wybitnych naukowców szwajcarskiej firmy z 15-letnim doświadczeniem, obecnej w 40 krajach na świecie – Professional Derma. Skuteczność terapii Jalupro® została potwierdzona badaniami klinicznymi, a w chwili obecnej zostało już wykonanych ponad milion zabiegów.

To zasługa chronionej patentem, funkcjonalnej formuły czterech specyficznych aminokwasów zawartych w produktach JALUPRO® (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L-Leucyny) w połączeniu z żelowym, delikatnie lepkim, nieusieciowanym kwasem hialuronowym o różnej wielkości molekuły (200 kDa Jalupro Classic oraz 1400-1600 kDa Jalupro HMW).

Aminokwasy są jedynym substratem naprawdę niezbędnym do inicjowania syntezy białka, dlatego tak istotna jest obecność w produktach JALUPRO® kluczowych dla syntezy nowego kolagenu – czterech fundamentalnych aminokwasów (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny i L-Leucyny) w ściśle określonej ilości i proporcji. Jednak synteza kolagenu jest bardzo specyficzna i aby aktywować syntetyczny napęd przez fibroblasty część aminokwasów musi występować w formie prekursorowej. Dlatego też synteza kolagenu jest skutecznie utrzymywana tylko wówczas, gdy te specyficzne aminokwasy są stale dostępne i występują w określonym stosunku. To właśnie dzięki wieloletnim badaniom prowadzonym przez naukowców szwajcarskiego laboratorium Professional Derma powstała gama produktów JALUPRO®, które zawierają tę najbardziej aktywną, fizjologiczną sekwencję funkcjonalnych aminokwasów w formie prekursorowej (Glicyny, L-Proliny, L-Lizyny, L-Leucyny), która jest w stanie inicjować syntezę kolagenu typu I i III oraz normalizować jego równowagę metaboliczną.

W macierzy zewnątrzkomórkowej poza kolagenem, czy też proteoglikanami występują hydrofilne polisacharydy – glikozaminoglikany GAG wśród, których hialuronian posiada największą cząsteczkę i ma zdolności przyciągania największej ilości wody. Dzięki temu przeciwdziała siłom mechanicznym i stanowi wyścielenie tkanek chroniąc je przed naciskiem. Z tego względu tak istotnym elementem w produktach JALUPRO® jest zawartość nieusieciowanego kwasu hialuronowego, który poza swoim udowodnionym działaniem: nawilżającym, ochronnym, przeciwzapalnym, czy też przyspieszającym gojenie i regenerację będzie dodatkowo w nowej procedurze Jalu-Toxin idealnym nośnikiem transportującym toksynę botulinową.

 

 

Jak działa JALU-TOXIN?

Mieszanina Jalu-Toxin pozwala w sposób wysoce skuteczny zmniejszyć drobne zmarszczki dzięki jej potrójnemu działaniu: na część mięśniową (toksyna botulinowa), skórę właściwą (kwas hialuronowy) i fibroblasty (aminokwasy). Głębokie mięśnie pracują nadal zachowując naturalną mimikę, a jedynie powierzchowne włókna mięśniowe ulegają relaksacji w wyniku czego następuje rozprostowanie drobnych zmarszczek mimicznych. Ta unikatowa mieszanina Jalu-Toxin zaaplikowana podskórnie, na granicy styku tkanki podskórnej z powierzchownymi włóknami mięśni pozwala dzięki dodaniu do niej toksyny botulinowej obniżyć powierzchowną kurczliwość skóry, uwalniając napięcie zmarszczek zlokalizowanych w najdelikatniejszych okolicach twarzy tj.: na czole, w okolicy mięśni okrężnych oczu („kurze łapki”), okolicy ust („zmarszczki palacza”), czy też szyi („pierścienie Wenus” oraz mięsień szeroki szyi). Dzięki Jalu-Toxin możemy zatem nie tylko nawilżyć, ujędrnić, rozświetlić skórę i wygładzić zmarszczki statyczne, ale również relaksujemy powierzchowne mięśnie, dzięki czemu niwelujemy zmarszczki mimiczne.

 

 

Kiedy pojawiają się efekty zabiegu?

Jest to procedura, której pierwsze efekty napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry widzimy natychmiast po zabiegu, kolejne pojawiają się już po kilku dniach, gdy toksyna botulinowa zrelaksuje mięśnie i wygładzi zmarszczki mimiczne, a finalne efekty pojawiają się w czasie od 1 do 4 miesięcy od zakończenia terapii. Wtedy to następuje zagęszczenie skóry na skutek syntezy nowego kolagenu. Należy pamiętać, że każda terapia musi być indywidualnie dobrana przez lekarza dla każdego pacjenta, a w tej procedurze jest to wyjątkowo istotne, gdyż w przypadku dużej wiotkości i suchości skóry zaleca się kontynuować terapię jedynie przy użyciu Jalupro®, a u pacjentów o bardzo silnej mimice twarzy zaleca się powtórzyć zabieg Jalu-Toxin jednak nie częściej niż po 2-3 miesiącach. Ostatecznie uzyskane efekty są trwałe i możemy się nimi cieszyć minimum pół roku.

 

 

Jakie są efekty zabiegu i wskazania do zabiegu?

– nawilża, zagęszcza i ujędrnia skórę,

– wygładza zmarszczki na czole oraz tzw. kurze łapki wokół oczu,

– wygładza zmarszczki wokół ust, tzw. zmarszczki palacza,

– niweluje zasinienia wokół oczu,

– niweluje zmarszczki na szyi i dekolcie,

– redukuje przebarwienia skóry,

– normalizuje produkcję sebum w skórze (dzięki zawartości toksyny botulinowej)

– procedura wykazuje również wysoką skuteczność w leczeniu blizn przerosłych oraz keloidów.

 

 

jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po jalutoxin efekty zabiegu przed i po

 

 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

– ciąża/ karmienie piersią,

– choroba nowotworowa,

– zakażenia wirusowe, bakteryjne lub grzybicze w miejscu przeprowadzania zabiegu,

– alergie w miejscu wykonania zabiegu,

– niewyrównana cukrzyca,

– przyjmowanie leków immunosupresyjnych, przeciwkrzepliwych (m.in. kwasu acetylosalicylowego, heparyny, acenokumarolu),

– alergia na któryś ze składników obecnych w wykorzystywanym preparacie.

 

 
 

JALU-TOXIN jest wysoce skuteczną procedurą medyczną.
Dlatego tak ważne jest dla uzyskania najwyższych efektów i bezpieczeństwa, aby zabieg był wykonany tylko i wyłącznie przez certyfikowany gabinet i lekarza przeszkolonego przez wyłącznego dystrybutora JALUPRO w Polsce firmę SkinSolution w zakresie technik Jalupro® & Jalu-Toxin.

Certyfikat Autoryzacji DR SEBASTIAN ŁOPATO

 

autoryzowany gabinet Koszalin

 

 

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.