First Lift Barb 4D

Nowa odsłona nici z haczykami – Lifting bez skalpela

 

Jeśli chcesz:
– poprawić owal twarzy,
– podnieść opadające powieki,
– zlikwidować tzw.,,chomiki”,
– zredukować zmarszczki,
– poprawić jędrność skóry
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie.

 

Utrata jędrności i napięcia twarzy, a w efekcie zmiana owalu twarzy – tego w związku z upływającym czasem nie da się uniknąć. Dzięki niciom liftingującym BARB 4D można jednak skutecznie i w sposób bezoperacyjny cofnąć skutki starzenia.

Ta innowacyjna nić polidioksanowa posiada specjalnie opracowany system mikroskopijnych haczyków, które po zaimplementowaniu pod skórę otwierają się, zapewniając efekt silnego liftingu i odmłodzenia – podniesienia tkanek oraz wygładzenia zmarszczek.

Taki rezultat osiąga się dzięki rewolucyjnemu rozłożeniu haczyków – rozmieszczone są gęsto dookoła nici oraz w dwóch kierunkach, czyli tzw. czterech wymiarach.

 

nici first lift mini

 

Czym jest First Lift Barb 4D?

First Lift Barb 4D to nowa wyjątkowa nić PDO ze specjalnie opracowanym systemem mikroskopijnych haczyków. Do tej pory haczyki były tylko po jednej stronie nici, teraz rozłożone są gęsto dookoła nici w dwóch kierunkach, tzw. czterech wymiarach, stąd nazwa nici. Dodatkowo nić jest dużo grubsza od tradycyjnej nici PDO, co maksymalizuje efekt liftingu. Długości nici są różne i dobierane są do potrzeb danego pacjenta. Są też polecane już od 30 roku życia.

 

 

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu z zastosowaniem nici First Lift Barb 4D?

Tuż po zabiegu następuje wygładzenie zmarszczek i poprawa konturów twarzy. Jest to wynikiem mechanicznego oddziaływania wprowadzonej nici. Po około 14 dniach rozpoczyna się neokolageneza (produkcja nowego kolagenu), wzrasta napięcie i jędrność skóry. Ponadto stymulowane są fibroblasty do produkcji elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje nowe „rusztowanie”. Polidoksanon, czyli substancja z której wykonane są nici poprawia również nawilżenie skóry.

Dzięki takiej synergii działania efekty estetyczne są spektakularne i długotrwałe. Nawet po rozpuszczeniu się nici (po około 24 miesiącach) skóra poddana zabiegowi nie opada i nie wraca do poprzedniego stanu, proces starzenia zachodzi w zwolnionym tempie.

 

 

Jakie są wskazania do zabiegu z zastosowaniem nici First Lift Barb 4D?

– lifting twarzy,

– utrata jędrności i napięcia skóry,

– poprawa owalu twarzy,

– opadanie górnych powiek,

– asymetria łuków brwiowych,

– likwidacja tzw.,,chomików”,

– opadające ramiona, tzw. pelikany.

 

Jakie są wskazania do zabiegu First Lift?

Twarz:

– lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi

– policzki – opadająca, zwiotczała skóra

– fałdy skóry na policzku

– pomarszczone policzki

– V-lifting

Ciało:

– fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie

– ujędrnianie i kształtowanie piersi

– zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach

 

Co wyróżnia First Lift od innych zabiegów z użyciem nici liftingujących?

W odróżnieniu od tych systemów nici liftingujących takich jak APTOS, SILHOUETTE – LIFT, HAPPY LIFT, czy wcześniej stosowanych ZŁOTYCH NICI, lifting nićmi PDO jest procedurą znacznie mniej inwazyjną i bardziej komfortową dla pacjenta.

 

 

Jak przebiega zabieg First Lift?

Po znieczuleniu miejscowym w określony obszar zabiegowy wprowadzamy sterylną, bardzo cienką igłę, na której umieszczona jest nić First Lift Barb 4D. Procedura, zależnie od wielkości obszaru, trwa od 30 do 60 minut i w żaden sposób nie ogranicza normalnego funkcjonowania pacjenta. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić delikatne zaczerwienienie.

 

 

Czy zabieg wymaga wcześniejszego przygotowania?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. Na 30 min. przed zabiegiem skórę znieczula się kremem. Zabiegowi można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne nie jest żadnym przeciwwskazaniem.

 

 

Jak długo utrzymują się efekty?

Wprowadzając nić Barb 4D w skórę uzyskujemy natychmiastową poprawę jej wyglądu. Po około 10 – 14 dniach rozpoczyna się proces syntezy naturalnych białek organizmu (kolagen i elastyna). Proces tan trwa przez cały okres utrzymywania się nici w organizmie (do 240 dni). Otrzymane efekty estetyczne utrzymują się zazwyczaj do 24 miesięcy.

 

 

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Zazwyczaj po zabiegu First Lift występują drobne zaczerwienienia, które znikają w ciągu kilku dni.

 

 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

– ciąża

– choroba nowotworowa

– otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry

– zaburzenia krzepliwości krwi

– terapia przeciwzakrzepowa

nic barb 4d

Czy produkt jest bezpieczny i czy posiada certyfikat europejski?

Polidioksanon jest materiałem znanym i stosowanym w medycynie od wielu lat. Dotychczas był on głównie wykorzystywanych w szwach skórnych i podskórnych w chirurgii plastycznej, gastroenterologii, urologii, ginekologii, okulistyce. Materiał ten spełnia wszystkie wymagania określone przez Farmakopea USA (USP) względem szwów chirurgicznych.

 

Produkt posiada medyczny certyfikat bezpieczeństwa CE.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.

600zł