C – Peel – intensywna kuracja z witaminą C

Jeśli chcesz:
– zwiększyć nawilżenie i gładkość skóry,
– zwiększyć jędrność i napięcie skóry,
– w szybki sposób poprawić wygląd skóry,
– a także chcesz działać profilaktycznie opóźniając procesy starzenia
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!

Czym jest zabieg C-Peel i kiedy go wykonujemy?

C – PEEL, to intensywny zabieg z zastosowaniem nanotechnologii, która pozwala transportować substancje aktywne zamknięte w nanosomach do głębszych warstw skóry oraz zwiększyć intensywność zabiegu.

Zabieg C – PEEL to intensywna kuracja odmładzająca i rozświetlająca, którą z powodzeniem można stosować przez cały rok. Dedykowana jest przede wszystkim osobom o poszarzałej cerze, pozbawionej blasku, bez względu na wiek. Działa przeciwzmarszczkowo, depigmentacyjnie, regenerująco, nawilżająco i rozjaśniająco.

 

 

Świetnie sprawdza się również jako zabieg bankietowy. W efekcie mamy długotrwale nawilżoną i rozpromienioną cerę.

 

 

c-peel

 

Jak wygląda zabieg C-Peel?

I wariant: Na oczyszczoną skórę zostaje nałożony mandelac żel złuszczający na kilka minut (w zależności od grubości skóry). Po zmyciu żelu mandelac nakładamy równomiernie na cały obszar skóry C – PEEL delivery serum połączony z Glowing powder (dodatek do peelingów nadający blask skórze). Na zakończenie zabiegu zostaje nałożony preparat odżywczy z dodatkiem kwasu hialuronowego, olejków esencjonalnych i protein jedwabiu, który doskonale wygładza zmarszczki i redukuje uczucie napięcia.

II wariant: Na oczyszczoną skórę zostaje nałożony mandelac żel złuszczający na kilka minut (w zależności od grubości skóry). Po zmyciu żelu mandelac nakładamy równomiernie na cały obszar skóry C – PEEL delivery serum połączony z Glowing powder (dodatek do peelingów nadający blask skórze). Po zmyciu C – PEEL delivery serum z Glowing powder nakładamy na skórę nanomaskę z witaminą C na 20 – 30 minut, która dziesięciokrotnie zwiększa przenikanie substancji czynnych. Na zakończenie zabiegu zostaje nałożony preparat odżywczy z dodatkiem kwasu hialuronowego, olejków esencjonalnych i protein jedwabiu, który doskonale wygładza zmarszczki i redukuje uczucie napięcia.

 

 

Jaki jest skład peelingu C-Peel?

– Glukozyd askorbylu, czyli stabilna postać witaminy C, o działaniu antyoksydacyjnym  i stymulującym syntezę kolagenu (główny komponent tkanki podporowej skóry), oraz ujednolicającym jej koloryt. Redukuje widoczne zmarszczki, zwiększa wytrzymałość  i elastyczność skóry, w sposób znaczący napręża ją, co w konsekwencji prowadzi do znacznie młodszego wyglądu. Poprzez zwalczanie wolnych rodników chroni skórę przed zewnętrznymi czynnikami środowiskowymi  (słońce, stres, tytoń, zanieczyszczenia).

– Kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, zamknięty w liposomach, nawilża, pobudza fibroblasty do syntezy kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów oraz ułatwia przenikanie pozostałych składników aktywnych.

– 3-trójpeptyd palmitylu SYN – COLL – peptyd stymulujący syntezę kolagenu, elastyny, GAG; regeneruje macierz skórną, redukuje zmarszczki i zwiększa jędrność.

– Ekstrakt z morwy białej działający rozjaśniająco, hamując enzym tyrozynazę.

– Pantenol – działający łagodząco, nawilżająco i wygładzająco skórę podrażnioną.

– Kwas migdałowy stosowany do leczenia fotostarzenia oraz nieregularnej pigmentacji.

 

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu C-Peel?

– każdy rodzaj skóry, a zwłaszcza skóra sucha, odwodniona, poddawana nadmiernej ekspozycji na słońce,

– skóra matowa, „poszarzała”, wymagająca natychmiastowego rozświetlenia i pobudzenia,

– zabieg szczególnie polecany, jeśli zależy nam na szybkim rezultacie przed ważnym spotkaniem (nie powoduje złuszczania skóry, dlatego może być wykonywany o każdej porze roku).

 

Rezultaty, jakie osiągamy wykonując zabieg:

– korzystne efekty dla wszystkich rodzajów skóry,

– zwiększona wytrzymałość skóry i jej elastyczność,

– nawilżenie skóry,

– rozświetlenie skóry,

– redukcja delikatnych przebarwień.

 

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zabieg wykonywany jest jednorazowo w celu regeneracji i odświeżenia skóry. Wykonywany w serii może być powtarzany co 2 – 4 tygodnie.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.