Sensitive Skin Rescue

186.00 

Zestaw Sensitive Skin Rescue to niezwykle skuteczne trio produktów z linii UltraCalming™ , które jest ucieleśnieniem ulgi, jaką możemy zaoferować podrażnionej skórze.

W celu zakupu preparatu bądź sprawdzenia dostępności produktów zapraszamy do kontaktu z recepcją Kliniki Dermalogica pod numerem telefonu 668 469 240

Sensitive Skin Rescue

Zestaw Sensitive Skin Rescue to niezwykle skuteczne trio produktów z linii UltraCalming™ , które jest ucieleśnieniem ulgi, jaką możemy zaoferować podrażnionej skórze. Łagodzi zaczerwienienie skóry w efektywny sposób przeciwdziałając skutkom jej podrażnienia, gwarantując redukcję wszystkich oznak wrażliwości na skórze. Zestaw zawiera: UltraCalming Cleanser (50 ml) UltraCalming Mist (50 ml) Calm Water Gel (15 ml)

Benefity

  • Pomaga kontrolować zewnętrzne i wewnętrzne czynniki wpływające na wrażliwość skóry.
  • Redukuje zaczerwienienie i podrażnienie związane ze stanem zapalnym i wrażliwością skóry.
  • Pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry.
  • Zestaw idealny do zabrania w podróż. 

Jak używać

Nałóż niewielką ilość UltraCalming Cleanser na suchą lub wilgotną skórę twarzy i szyi, delikatnymi kolistymi ruchami. Zmyj dokładnie ciepłą wodą. Następnie rozpyl mgiełkę UltraCalming Mist na całej twarzy i szyi, z zamkniętymi oczami. Kontynuuj pielęgnację aplikując obficie na twarz i szyję Calm Water Gel.

Szybka porada

Stosuj preparaty z systemu UltraCalming rano i wieczorem lub zgodnie z zaleceniami profesjonalnego terapeuty skóry Dermalogica.

Składniki

Zobacz strony poszczególnych produktów:

UltraCalming Cleanser
UltraCalming Mist
Calm Water Gel

SKU: 666151005525 Kategoria: