PROFHILO – molekuła młodości twarzy i ciała

Preparat PROFHILO zawiera innowacyjną kombinację składników na bazie kwasu hialuronowego, który skutecznie likwiduje zwiotczenie skóry w obszarze linii żuchwy, policzków i szyi.

Zabieg PROFHILO wywołuje EFEKT MILIONA SPRĘŻYNEK
umieszczonych w skórze !

PROFHILO otrzymało złotą statuetkę za najlepszy zabieg wzmacniający skórę, co tylko potwierdza jego skuteczność w zaawansowanej terapii odmładzania skóry.

O wyjątkowości tego zabiegu opowie Karolina Szuplak, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, oddział Collegium Medicum im. Ludwiga Rydygiera w Bydgoszczy, specjalistka i Skin Expert w doborze najbardziej zaawansowanych produktów do pielęgnacji domowej.

SKŁAD PROFHILO:

Preparat PROFHILO w swoim składzie zawiera cząsteczki L-HA i H-HA kwasu hialuronowego. Jest to zupełnie  nowa hybrydowa formuła o najwyższym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego, wynoszącym aż 64 mg w jednej dawce. PROFHILO nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby wywoływać uczulenia bądź podrażnienia skóry Pacjenta, zatem zabieg rekomendowany jest absolutnie każdemu, kto pragnie uzyskać efekt naturalnego odmłodzenia skóry.

EFEKTY ZABIEGU:

  1. Przywrócenie utraconego owalu twarzy;
  2. Wygładzenie zmarszczek;
  3. Wysmuklenie rysów twarzy;
  4. Silne napięcie skóry;
  5. Przywrócenie skórze sprężystości.

Klinika Medycyny Estetycznej DERMALOGICA rekomenduje wykonanie minimum dwóch zabiegów PROFHILO w odstępie jednomiesięcznym. Preparat powinien być wprowadzony płytko do powierzchniowej warstwy podskórnej. Podawanie PROFHILO odbywa się z wykorzystaniem bezpiecznej i prostej techniki punktów bioestetycznych (BAP). Zabieg wykonywany jest przez Doktora Mariusza Borkowskiego i przez Doktora Sebastiana Łopato, którzy są wśród najlepszych lekarzy w Polsce specjalizujących się w zabiegach remodelingu skóry.

PROFHILO TO NOWY STANDARD W ZABIEGACH NA TWARZ I SZYJĘ

Klinika Medycyny Estetycznej Dermalogica będąca pionierem innowacyjnych procedur zabiegowych – jako jedna z pierwszych wprowadziła absolutną NOWOŚĆ czyli PROFHILO BODY. Główne wskazania do zabiegu to obszar ramion, brzucha, pośladków i ud.

Jakie efekty przynosi zabieg PROFHILO BODY ?

  • Poprawa jędrności skóry ciała;
  • Poprawa elastyczności;
  • Redukcja zwiotczenia skóry;
  • Poprawa stopnia nawilżenia skóry;
  • Poprawa oznak starzenia się skóry.

PROFHILO BODY wpływa na wielopoziomową regenerację tkanek. Działa wewnątrz macierzy pozakomórkowej, stymuluje proliferację, migrację i organizację składników komórkowych skóry: fibroblastów, keratynocytów, adipocytów. Śródskórne iniekcje PROFHILO BODY dostarczają optymalną ilość kwasu hialuronowego bezpośrednio do tkanki poddawanej zabiegowi.

Zabieg w Klinice Medycyny Estetycznej DERMALOGICA przeprowadzany jest przez lekarzy: Doktora Mariusza Borkowskiego i Doktora Sebastiana Łopato.

Pacjent po zabiegu otrzymuje plastry o działaniu regeneracyjnym i odżywczym oraz bogaty w składniki odżywcze krem z linii PROFHILO FIGURA.

 

ZADBAJ KOMPLEKSOWO O PIĘKNĄ TWARZ, SZYJĘ I CIAŁO WYKONUJĄC ZABIEG PROFHILO W KLINICE DERMALOGICA !

Autor: Karolina Szuplak
ks@klinika-dermalogica.pl