powiększanie pośladków Koszalin

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym

W Klinice Medycyny Estetycznej DERMALOGICA wiemy, jak ważny dla naszych Pacjentów jest ładny i zadbany wygląd.

Jędrne, uniesione i zaokrąglone – to pośladki, o których marzy niemal każda z kobiet.

Dzięki nim z dumą możesz pokazać się w dowolnej dopasowanej kreacji, która uwidoczni twoją piękną i kobiecą figurę.

Niestety dieta, ćwiczenia czy zabiegi kosmetologiczne nie zawsze pozwalają nadać im pożądanych kształtów.

Nie oznacza to jednak, że pięknie zarysowane pośladki są niemożliwe do osiągnięcia.

Marzenia o pięknych pośladkach są w zasięgu ręki, bowiem możesz je zrealizować dzięki nowoczesnej medycynie estetycznej i modelowaniu pośladków kwasem hialuronowym.

Jak to osiągnąć?

Na to pytanie odpowie Edyta Słupczewska, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na wydziale farmaceutycznym, która w Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica dba o Wasze potrzeby wprowadzając najbardziej zaawansowane zabiegi.

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym – efekty:

  • Wyraźnie zarysowana linia pośladków,
  • Pośladki zaokrąglone i uniesione,
  • Znaczna poprawa jędrności,
  • Nawilżona skóra

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym – dlaczego warto?

To pytanie zadaje sobie niejedna kobieta, której natura nie wyposażyła w krągłe i jędrne pośladki.
Dzięki wypełnieniu pośladków kwasem hialuronowym zyskasz pięknie ukształtowaną i ponętnie zarysowaną pupę, którą z dumą będziesz prezentować w dopasowanych sukienkach, spodniach czy bikini na plaży.
Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym to idealny sposób, aby w prosty i szybki sposób skorygować, uwypuklić czy po prostu nadać ładnego kształtu tej części ciała.

Dzięki temu możesz raz na zawsze pozbyć się kompleksów.

Warto podkreślić, że kwas hialuronowy na pośladki to również świetny sposób na poprawę symetrii pupy, dodanie jej krągłości czy skorygowanie ewentualnych dysproporcji.

Co bardzo istotne, efekt będzie nie tylko natychmiastowy, ale także bardzo naturalny.

Wypełnienie pośladków kwasem hialuronowym ma jeszcze tę zaletę, że można swobodnie dozować jego ilość.

Co to dla ciebie oznacza?

Jeśli efekt powiększenia nie byłby satysfakcjonujący, lekarz po prostu dołoży kwas hialuronowy. Pośladki zyskają w ten sposób na ponętności oraz krągłości i staną się idealnym uzupełnieniem twojej sylwetki.

W jaki sposób można powiększyć pośladki?

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym, a przy tym bezbolesnym. Substancja, którą podaje się w celu konturowania pupy – kwas hialuronowy – jest związkiem naturalnie występującym w organizmie. Dlatego pozwala na nieinwazyjne modelowanie pośladków, w tym ich powiększenie czy skorygowanie niedoskonałości. Ponadto kwas hialuronowy odpowiada za uniesienie i jędrność pupy, a także nawilżenie oraz elastyczność skóry.

Wypełnianie pośladków kwasem hialuronowym jest zabiegiem nieinwazyjnym, co oznacza, że możesz pozbyć się dręczącego kompleksu, bez konieczności poddawania się skomplikowanej, obciążającej dla organizmu, operacji plastycznej. Co istotne, modelowanie pośladków kwasem hialuronowym nie pozostawia po sobie żadnych blizn, a po wykonanym zabiegu możesz szybko wrócić do codziennych zajęć.

Jaki preparat jest wykorzystywany podczas zabiegu?

HYAcorp to naturalny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Jest przeznaczony dla wszystkich Pacjentów, którzy oczekują od produktu najlepszych efektów. Preparat doskonale sprawdza się u osób, które pragną skorygować kształt, wypełnić nierówności, pozbyć się grudek czy poprawić jędrność pośladków, jak również u tych, którzy chcą wyraźnie dodać im objętości.

Jakie są zalety zabiegu?

  • Naturalne i długotrwałe rezultaty,
  • Mała inwazyjność,
  • Krótki okres rekonwalescencji,
  • Bezpieczny dla organizmu.

Kwas hialuronowy użyty podczas zabiegu, poza wspomnianymi efektami, zapewnia również regenerację włókien kolagenowych, które unoszą pośladki i działają odmładzająco na skórę, co z kolei korzystnie wpływa na ostateczny rezultat.

Zyskaj zgrabną i ponętną pupę bez skalpela!

Już dziś umów się na konsultację, aby do wakacji uzyskać efekt brazylijskich pośladków 🙂

Autor: Edyta Słupczewska
es@klinika-dermalogica.pl