Radiesse – skuteczna korekta objętości i konturu twarzy

Jeśli marzysz o:
– wypełnieniu bruzd nosowo-wargowch i bródkowo-wargowych,
– poprawieniu obszarów jarzmowych, kształtu oraz konturów twarzy i nosa,
– odmłodzeniu powierzchni dłoni
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie.

 

Radiesse służy do modelowania konturu twarzy. Wyraźnie zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę, nie powodując nadmiernego dodawania objętości. Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych i innowacyjnych preparatów dostępnych na rynku medycyny estetycznej.


skuteczna korekta objętości i konturu twarzy


Jak działa preparat Radiesse?

Tradycyjne metody, które polegają na wypełnieniu pojedynczych zmarszczek kwasem hialuronowym, często nie są wystarczające, aby przywrócić młody i świeży wygląd twarzy. Aby przeciwdziałać sile ciążenia i aby twarz odzyskała młodszy kształt, potrzebuje ona realnego wypełnienia. Ten efekt można uzyskać dzięki wypełniaczowi, który równocześnie na nowo stymuluje naturalny proces produkcji własnego kolagenu, gwarantujący skuteczne i długotrwałe wypełnienie.

Radiesse przywraca objętość dokładnie w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione. Dzięki delikatnemu modelowaniu znikają głębsze zmarszczki i obwisłe, zapadłe policzki, zaś powracają naturalne kontury twarzy. Specjalny żelowy nośnik daje natychmiastowy efekt wypełnienia – efekty dostrzegalne są bezpośrednio po zabiegu. Następnie, po około 3 – 4 miesiącach, pochłonięty przez makrofagi znika i zostaje zastąpiony przez nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu przebiega wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia tworzących w tkankach „rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Skóra odmładza się, staje się grubsza i bardziej elastyczna.


Dlaczego warto poddać się zabiegowi z zastosowaniem wypełniacza Radiesse?

– jest to jedyny wypełniacz, który

– natychmiast uzupełnia utraconą objętość skóry i stymuluje naturalną

– produkcję kolagenu dla dłużej trwającego efektu,

– pacjenci u których zastosowano Radiesse są bardziej zadowoleni niż pacjenci u których zastosowano inne wypełniacze.


  Badania kliniczne porównujące Radiesse i inne wypełniacze oparte  na kwasie hialuronowym dowodzą, że Radiesse jest bardziej efektywny w leczeniu zmarszczek, częściej wybierany przez pacjentów i dostarcza więcej satysfakcji:


  Radiesse skuteczna korekta objętości i konturu twarzy

  Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

  Efekty u poszczególnych osób zależą od wieku, rodzaju skóry, stylu życia i gospodarki metabolicznej, a także od obszaru, który poddajemy zabiegowi. Zasadniczo u większości pacjentów efekt kuracji utrzymuje się przez ponad rok, co zostało udowodnione klinicznie.


  Jaki jest skład preparatu Radiesse?

  Hydroksyapatyt wapnia występujący w preparacie to substancja o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczna z tą, jaka występuje w ludzkich kościach i zębach. Gwarantuje to pełne bezpieczeństwo zabiegu.


  Jakie są wskazania do zabiegu?

  Zabieg Radiesse zalecany jest osobom, które chcą wypełnić bruzdy nosowo – wargowe i bródkowo – wargowe, a także poprawić obszary jarzmowe (dodać objętość kościom policzkowym), poprawić kształt i kontur twarzy, nosa i odmłodzić powierzchnię rąk.


  Ile zabiegów należy wykonać w celu osiągnięcia optymalnego efektu?

  Natychmiastowy efekt zabiegu sprawia, że zwykle potrzeba tylko jednego zabiegu do uzyskania pożądanych rezultatów. Po 3 – 4 miesiącach, w trakcie konsultacji lekarskiej, lekarz dokonuje oceny i w razie potrzeby zleca zabieg uzupełniający.


  Jakie mogą być efekty uboczne?

  Pacjenci wracają do pełnej aktywności zwykle od razu po zabiegu. Mogą wystąpić jednak niepożądane reakcje w postaci obrzęku, bólu, zasinienia i zaczerwienienia, które ustępują po kilku dniach.

  Czy istnieją przeciwwskazania do korzystania z sauny czy z solarium po zabiegu Radiesse?

  Radiesse jest stabilny w wysokich temperaturach, dlatego efekty są stałe nawet u pacjentów korzystających z sauny, solarium czy zabiegów laserowych wykonywanych po zabiegu z użyciem Radiesse. Ta cecha wyróżnia Radiesse spośród innych dostępnych preparatów w Polsce.

   

   

  Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu?

  – ciąża i karmienie piersią,

  – niedawne zażycie aspiryny lub leków przeciwzapalnych,

  – nadwrażliwość na lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,

  – choroby alergiczne,

  – choroba nowotworowa,

  – problemy skórne w planowanym miejscu iniekcji (np. trądzik, stan zapalny, opryszczka, itp.),

  – porfiria, epilepsja

   

  Kilka słów o bezpieczeństwie zabiegu:

  Preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Nie ma więc potrzeby wykonywania testów alergicznych. Radiesse jest w 100% biokompatybilny – wchłania się w naturalny sposób, a jego bezpieczeństwo i skuteczność zostały potwierdzone badaniami klinicznymi.

  Branżowy magazyn „Kosmetyki” pod dyrekcją Beaty Kwaśny, wyróżnił preparat Radiesse™ statuetką Qltowy Zabieg Medycyny Estetycznej. Do konkursu przystąpiło około 800 produktów i zabiegów. Jury złożone ze specjalistów m. in. dr Barbara Cyrańska-Walkiewicz, dr Anna Piwek, przyznało 32 nagrody w 7 kategoriach.

  mediraty_logo_v-300x195
  Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.

  600zł