PRX-T 33 – biorewitalizacja skóry bez użycia igieł

Wyrób medyczny CE – ponad 100 000 wykonanych zabiegów  

Jeśli chcesz:
– ujędrnić skórę twarzy, szyi czy dekoltu,
– dodać napięcia skórze,
– zlikwidować blizny zanikowe czy rozstępy,
– odbudować skórę od wewnątrz,
– opóźnić starzenie się skóry
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie!
 

 

Czym jest zabieg PRX-T 33?

Jest to bardzo bezpieczna metoda wykorzystywana w terapii wielu problemów dermatologicznych oraz w walce ze skutkami starzenia się skóry. Zabieg ten działa w głębokich warstwach skóry właściwej. Zabieg PRX-T 33 ze względu na swoją małą inwazyjność można wykonywać o każdej porze roku – również w lecie. Jego formuła została opracowana przez włoską dermatolog dr Roksanę Castellanę. Zabieg PRX-T 33 to zupełnie nowa metoda chemicznej biorewitalizacji skóry.

 

 

Jakie efekty zapewnia zabieg PRX-T 33?

– bezpośredni efekt to bardzo widoczne nawilżenie i napięcie skóry,

– poprawia wygląd wiotkiej skóry poprzez odbudowę głębokich warstw skóry,

– redukuje przebarwienia w obrębie twarzy i ciała,

– zmniejsza widoczność rozstępów i blizn (ze względu na fakt, że rozstępy są rodzajem blizny najlepsze efekty uzyskuje się stosując zabiegi na świeże zmiany, jeszcze czerwone).

 

Czy zabieg można łączyć z innymi zabiegami?

Zalecane jest łączenie tego zabiegu z innymi metodami medycyny estetycznej jak: mezoterapia tradycyjną metodą lub mezoterapia frakcyjna DermapenTM , osocze bogatopłytkowe (zwłaszcza przy zabiegach na twarz, szyję, dekolt lub dłonie), nici biorewitalizujące lub laserowe odmładzanie. Przy wykonaniu zabiegu osocza bogatopłytkowego zaleca się wykonanie zabiegu PRX-T 33 od 6 do 8 h przed zabiegiem osocza.

W gabinecie Dermalogica® zabieg PRX-T 33 wykonujemy bezpłatnie przed zabiegiem osocza (przy wykonaniu 2 lub więcej ampułek osocza).

 

Jak wygląda zabieg PRX-T 33?

Produkt w postaci żelu nakłada się na skórę, wmasowując kilka warstw jedna po drugiej. Na koniec zabiegu skórę zmywa się wodą. Zabieg jest przyjemny i bezbolesny dla pacjenta. W trakcie zabiegu, jak również po zabiegu nie występuje zaczerwienienie, pieczenie, a skóra się nie złuszcza. Do tej pory istniało przekonanie, że im silniejszy kwas, tym skóra bardziej piecze w trakcie zabiegu, a tym samym skóra mocno się złuszcza. Obecnie najnowsze peelingi medyczne pomimo wysokiego stężenia i wspaniałego efektu terapeutycznego nie wywołują żadnego dyskomfortu ani w trakcie trwania zabiegu, ani po jego zakończeniu (jedynie osoby z bardzo wrażliwą skórą mogą odczuwać niewielkie pieczenie i zaczerwienienie w trakcie trwania zabiegu mijające zazwyczaj tego samego dnia).

prx t33

Czy są jakieś przeciwwskazania do zabiegu PRX-T 33?

 

– alergia na składniki preparatu,

– opalona skóra/ciemny fototyp,

– tanoreksja,

– skłonność do powstawania keloidów,

– leczenie izotretioniną (okres od odstawienia leku powinien wynosić 3 – 12 miesięcy),

– aktywna opryszczka,

– brodawki,

– otwarte rany, oparzenia,

– aktywne zmiany o charakterze: AZS, ŁZS, łuszczyca,

– aktywne zmiany bakteryjne, grzybicze, wirusowe.

 

Czy po zabiegu PRX-T 33 rekomendowane są specjalne kosmetyki w pielęgnacji domowej?

Seria dermokosmetyków WIQO jest szczególnie zalecana i stosowana wraz z zabiegiem PRX-T 33, czyli nowej, medycznej metodzie biorewitalizacji skóry bez użycia igieł i nowej chemicznej metodzie stymulacji skóry bez widocznych oznak złuszczania.
Niezależnie od wykonanego zabiegu seria WIQO jest zalecana jako rodzaj swoistej „gimnastyki” dla skóry w celu ciągłego jej pobudzania do odnowy i tym samym opóźnieniem efektów starzenia.

PRX T33

Linię dermokosmetyków WIQO tworzą:

– PŁYN WYGŁADZAJĄCY DO TWARZY WIQO

Jest to płyn z kwasem glikolowym, przeznaczony do wszystkich rodzajów skóry. Do stosowania również w okresie letnim. Działanie jego polega na redukcji zmarszczek i łagodzeniu niedoskonałości skóry.
Płyn zalecany jest do stosowania wraz z zabiegiem PRX-T 33, ale również do codziennej pielęgnacji skóry niezależnie od wykonanego zabiegu.
Dlaczego warto stosować płyn wygładzający do twarzy WiQO każdego dnia?
Ludzka skóra ma pH kwaśne, które średnio wynosi ok. 5.5. Stosowanie płynu wygładzającego do twarzy WIQO powoduje jeszcze obniżenie pH skóry. Dla przywrócenia jego naturalnego poziomu skóra mobilizowana jest do swego rodzaju biologicznej “gimnastyki”, czyli odnowy.
Zaleca się używanie płynu wygładzającego codziennie przez dłuższy czas, ponieważ skóra nigdy nie przyzwyczaja się do tego procesu. Systematyczne stosowanie płynu WiQO sprawia, że skóra będzie zawsze “aktywna” i pobudzona do produkcji kolagenu.

 

– KREM ODŻYWCZY I NAWILŻAJĄCY WIQO – do skóry suchej i bardzo suchej

Krem do stosowania na twarz, szyję, dekolt.
Zawiera koncentrat czynników odżywczych i podstawowych substancji ochronnych dla skóry suchej i bardzo suchej. Odżywia i nawilża skórę, przywracając jej elastyczność i zapobiegający dalszemu przesuszeniu i odwodnieniu. Zalecany do stosowania po zabiegach medycznych, ale również do codziennej pielęgnacji skóry suchej i bardzo suchej. Zaleca się stosowanie kremu wraz z płynem wygładzającym do twarzy WiQO.

 

– KREM ODŻYWCZY I NAWILŻAJĄCY WIQO – do skóry normalnej i mieszanej

Krem do stosowania na twarz, szyję, dekolt.
Dzięki doskonałemu połączeniu czynników odżywczych i substancji ochronnych, krem zapewnia odpowiednie nawilżenie skóry normalnej i mieszanej. Zaleca się stosowanie kremu wraz z płynem wygładzającym do twarzy WiQo.

 

– KREM DO CIAŁA WIQO

Krem przywracający elastyczność i zapobiegający przesuszeniu.
Zawiera kwas glikolowy. Działanie płynu wygładzającego WIQO i kremów odżywczych WIQO połączone zostały w kremie do ciała. Szczególnie zaleca się jego stosowanie w okresie letnim, aby zapobiec przesuszeniu skóry, zwłaszcza na nogach i ramionach szczególnie narażonych na oparzenia i uszkodzenia powodowane słońcem. Redukuje zrogowacenia skóry.

 

Zabieg PRX-T 33 ze względu na brak złuszczania skóry można wykonywać o każdej porze roku – również w lecie.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.