DERMAPEN® 4 – NOWOŚĆ! – ŚWIATOWA PREMIERA W DERMALOGICA

– NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE URZĄDZENIE DO FRAKCYJNEJ MEZOTERAPII IGŁOWEJ TERAZ W NAJNOWSZYM WYDANIU

 

– JESZCZE SKUTECZNIEJSZA ORYGINALNA TECHNOLOGIA DERMAPEN®

 

 

– PONAD MILION PRECYZYJNYCH MIKRONAKŁUĆ W 10 MINUT!

 

– TECHNOLOGIA ZAPROJEKTOWANA PO RAZ PIERWSZY NA ŚWIECIE PRZEZ DERMAPEN WORLD

 

Jeśli Twoim celem jest:
– redukcja zmarszczek,
– zagęszczenie skóry,
– redukcja blizn i rozstępów,
– redukcja przebarwień,
– przebudowa skóry,
ten zabieg jest stworzony dla ciebie.

 

 

 

zabiegi dermapen 4 koszalin

 

Czym jest Dermapen™ 4?

DERMAPEN™ jest zabiegiem, który pobudza procesy regeneracyjne zachodzące w skórze, dzięki czemu stymuluje jej odnowę w sposób naturalny.

DERMAPEN™ jest bardzo wszechstronnym urządzeniem, dlatego zabiegi przy jego użyciu można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. DERMAPEN™ to znakomita terapia u pacjentów z wiotką, cienką skórą, aby pobudzić naturalne procesy tworzenia nowego kolagenu. Już po pierwszym zabiegu skóra jest bardziej elastyczna, jędrna i napięta, a po serii kilku zabiegów drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Dzięki niewielkim rozmiarom możliwe jest wykonywanie zabiegów z użyciem DERMAPEN™ na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust. Dzięki intensyfikacji mechanizmu mikronakłuwania udało się stworzyć urządzenie, które daje znakomite efekty nie wyłączając jednocześnie pacjenta z codziennych zajęć na zbyt długo.

Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN™ zwiększa ponadto efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

 

 

Czym Dermapen™ 4 różni się od wcześniejszych wersji urządzenia?

Wprowadzenie na rynek Dermapen® 4 ustanawia nowy standard i punkt odniesienia, który rewolucjonizuje branżę i sposób przeprowadzania zabiegu. Dermapen® 4 zapewnia najwyższy poziom zaawansowanego i innowacyjnego mikronakłuwania z niezrównaną jakością obsługi i wyjątkowymi efektami dla pacjenta.

 

 

POWÓD 1

Dermapen® 4 jest jedynym urządzeniem do mikronakłuwania frakcyjnego zawierającym ustawienia przeznaczone do leczenia blizn i protokoły do korekty głębokich, atroficznych blizn; w tym blizn chirurgicznych, przykurczy oparzeniowych, rozstępów i blizn potrądzikowych. Penetracja igły może teraz zostać zwiększona do 3,0 mm – wcześniejsze wersje urządzenia penetrowały skórę do 2,5 mm. Jest ponad 70 wskazań do zabiegów Dermapen® 4, w tym także leczenie blizn za pomocą ekskluzywnego Dermapen 4 ST Scar Setting (stemplowanie).

 

POWÓD 2

Dermapen® 4 wyposażony jest w 16-igłowy kardridż – wcześniejsze wersje posiadały 12 igieł. Im większa ilość igieł, tym większa skuteczność i precyzja zabiegu. Żadne inne urządzenie nie zapewnia szybszych i lepszych efektów zabiegu.

 

POWÓD 3

Dermapen® 4 generuje aż 1920 nakłuć na sekundę, co daje aż o 104% więcej nakłuć w stosunku do innych urządzeń!

Tylko Dermapen® 4 inicjuje więcej mikrokanałów ułatwiających regenerację skóry i penetrację substancji czynnych. Żadne inne urządzenie dostępne obecnie na rynku nie jest nawet blisko osiągnięcia tych unikalnych parametrów!

 

 

POWÓD 4

Dermapen® 4 to najbardziej bezpieczne urządzenie dzięki nowej technologii ACMTM.

Technologia ACM™ została zaprojektowana po raz pierwszy specjalnie dla urządzenia Dermapen® 4. Dzięki temu jest to jedyne na świecie urządzenie z wewnętrzną i zewnętrzną ochroną przed przepływem płynów w każdym kartridżu, gwarantując brak ryzyka zakażeń krzyżowych, zapewniając czystość procesu leczenia i optymalizację bezpieczeństwo pacjenta.

 

 

POWÓD 5

Tylko igły w Dermapen® 4 sterylizowane promieniami gamma posiadają unikalną, medyczną osłonkę silikonową zapobiegającą przedostawaniu się płynów. Ta profesjonalnie opracowana, zgłoszona do opatentowania technologia Anti-Contamination zapobiega wewnętrznemu i zewnętrznemu przepływowi płynów zabiegowych, nawet w przypadku najbardziej wymagających procedur.

 

 

POWÓD 6

W Dermapen® 4 kolejną pierwszą na świecie jest przełomowa technologia RFID, która oczekuje na opatentowanie. Gwarantuje, że pożądana głębokość jest dokładna i zapewnia precyzyjną, niezawodną i wolną od oporów penetrację igły w głąb skóry.

 

 

 

DERMAPEN® 4 to większa powierzchnia zabiegowa, tworzenie 104% więcej mikrokanalików na sekundę, co zapewnia pacjentowi szybsze, skuteczniejsze i bardziej komfortowe leczenie.

zabiegi dermapen 4 koszalin

 

Jak działa DERMAPEN™ 4?

DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja DERMAPEN™ pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.

stymulacja produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego

stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego

poprawa gęstości i elastyczności skóry

poprawa odżywienia skóry

Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej.

Procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów, co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy.

 

 

 

 

Ostatnia faza mechanizmu działania DERMAPEN™ skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry, a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu. Kwintesencją działania DERMAPEN™ są naturalne zdolności organizmu do samoleczenia oraz prawidłowej przebudowy tkanek.

 

 

 

Jakich efektów możesz się spodziewać?

– widoczne spłycenie zmarszczek,

– efekt pogrubienia skóry, naturalna stymulacja produkcji kolagenu,

– zmniejszenie widoczności porów,

– redukcja widoczności rozstępów,

– redukcja blizn potrądzikowych i blizn oparzeniowych,

– leczenie łysienia,

– ujednolicenie kolorytu skóry.

 

Sprawdź nasze zdjęcia przeprowadzonych terapii i przekonaj się co możesz zyskać poddając się terapii DERMAPEN™

 

Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4 Efekty zabiegów dermapen 4

 

Dlaczego warto poddać się zabiegowi DERMAPEN™ 4?

Mnogość wskazań terapeutycznych i znakomite efekty czynią z DERMAPEN™ narzędzie do zadań specjalnych.

 

– POPRAWA JAKOŚCI SKÓRY

– Metoda mikronakłuwania frakcyjnego, poprzez stymulację produkcji kolagenu i uruchamianiu procesów naprawczych poprawia napięcie i elastyczność skóry, poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.

 

– UJEDNOLICENIE KOLORYTU SKÓRY

– Dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry.

 

– LECZENIE BLIZN

– Znaczną poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać zarówno przy bliznach potrądzikowych, jak również pooperacyjnych i pooparzeniowych. Stymulując procesy regeneracyjne powodujemy, że organizm jakby od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz, ale przebudowujemy strukturę skóry od środka.

 

LECZENIE ROZSTĘPÓW

– Podobny mechanizm działania mikronakłuwania frakcyjnego wykorzystujemy w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie.

 

– GŁĘBOKIE PRZENIKANIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH

– Mikronakłuwanie frakcyjne skóry pozwala również na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny. W tym celu stosuje się koktajle mezoterapeutyczne, osocze bogatopłytkowe, preparaty na bazie kwasu hialuronowego, krzemionki, aminokwasów w zależności od wskazania i leczonego obszaru skóry.

 

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu.

 

 

 

Jaki jest schemat terapii?

Zabieg będzie trwał ok. pół godziny. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany jednorazową głowicą wyposażoną w 16 sterylnych molibdenowych, cienkich jak włos mikroigieł (33G). Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających.

Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPENTM 4 znacząco skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. techniką nappage.

Jak często należy powtarzać zabieg?

Lekarz dobierze dla Ciebie indywidualny program terapii z zastosowaniem Dermapen™ 4. Rekomendujemy 4 – 6 zabiegów w odstępach 3 – 6 tygodniowych. Zależy to od rodzaju Twojej skóry, problemu pacjenta oraz głębokości frakcyjnego mikronakłuwania.

 

Jak będzie wyglądała skóra bezpośrednio po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie równomiernie zaczerwieniona. Lekarz zastosuje preparat łagodzący, aby zmniejszyć rumień oraz obrzęk. Zwykle następnego dnia pacjent wraca do codziennych czynności.

 

Jak powinna wyglądać pielęgnacja po zabiegu?

Po 8 godzinach od zabiegu umyj skórę delikatnym środkiem myjącym. Może to być płyn micelarny lub produkt do mycia skóry wrażliwej. Stosuj delikatne kosmetyki do pielęgnacji skóry po zabiegach przez co najmniej 3 – 4 dni po zabiegu.
Rekomendujemy stosowanie Aloe Vera Gelly, który jest aloesem w formie żelu o łagodzącym działaniu, która przyspiesza procesy gojenia (produkt dostępny w Dermalogica).

 

CZY POWINNO SIĘ STOSOWAĆ OCHRONĘ PRZECIWSŁONECZNĄ?

Stosuj wysoką ochronę przeciwsłoneczną przez co najmniej tydzień po zabiegu z zastosowaniem Dermapen™ 4.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.