geneO™

TO
BŁYSKAWICZNY ZABIEG PIELĘGNACYJNY ZAINSPIROWANY NATURĄ. WYKORZYSTUJE
BIOLOGICZNE MECHANIZMY ORGANIZMU DAJĄC EFEKT ODMŁODZENIA, DOTLENIENIA I
ROZJAŚNIENIA SKÓRY.

Jeśli chcesz:
– złuszczyć zrogowaciały naskórek i przywrócić gładkość skóry,
– wyrównać koloryt,
– poprawić jędrność i elastyczność skóry,
– zredukować drobne zmarszczki,
– poprawić wygląd skóry tuż przed ważnym wyjściem
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie.

 

Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg, który nie tylko poprawi urodę, ale także ukoi zmęczoną i podrażnioną skórę.

 

 

Co to jest geneO™?

geneO™ to przełomowa technologia firmy Pollogen umożliwiająca równoczesną eksfoliację (usuwanie martwych komórek skóry z jej powierzchni), maksymalne dotlenienie skóry i zwiększenie wchłaniania składników aktywnych rewitalizujących skórę. Równoczesne złuszczanie z dotlenianiem skóry optymalizuje absorpcję cennych składników zawartych w innowacyjnych formułach preparatów geneO™: NeoBright™ i NeoRevive™, a także powoduje lepsze przyswajanie produktów stosowanych do codziennej pielęgnacji.

 

W jaki sposób geneO™ dotlenia skórę?

geneO™ wykorzystuje reakcję chemiczną odkrytą w 1904 roku tzw. „efekt Bohra”. Reakcja jest aktywowana na powierzchni skóry przez połączenie kapsułki stworzonej z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z innowacyjnym opracowanym przez Pollogen preparatem w formie żelu. Wzajemne oddziaływanie na siebie kapsułki i żelu zabiegowego wytwarza na skórze niezliczoną ilość mikropęcherzyków zawierających CO2. Wzrost stężenia CO2 zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry, które niezwykle korzystnie wpływa na efekty wszystkich zabiegów przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry.

 

Działanie technologii:

 

NATURALNE, GŁĘBOKIE DOTLENIENIE SKÓRY

Połączenie kapsułki stworzonej z wodorowęglanu sodu oraz kwasu cytrynowego z odpowiednio dobranym do kondycji skóry preparatem aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra. W wyniku reakcji na powierzchni skóry powstają mikropęcherzyki zawierające dwutlenek węgla. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

ZŁUSZCZANIE ZROGOWACIAŁEJ WARSTWY NASKÓRKA

Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

WCHŁANIANIE SKŁADNIKÓW REWITALIZUJĄCYCH SKÓRĘ

Właściwie dotleniona i złuszczona skóra jest gotowa aby wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie m.in. kwas hialuronowy, azelainowy i kojowy oraz retinol.

Co odczuwa osoba, która podaje się zabiegowi geneO™?

geneO™ przypomina masaż twarzy połączony z równoczesnym złuszczaniem naskórka. Tworzące się na skórze mikropęcherzyki na skutek połączenia kapsułki z żelem sprawiają że zabieg jest bardzo odświeżający i przyjemny. Po zabiegu pacjenci czują się odprężeni i zauważają różnicę w swoim wyglądzie. Osoby posiadające skórę wrażliwą mogą odczuwać w trakcie pierwszej części zabiegu podwyższoną temperaturę.

 

 

Jak wygląda cera i co odczuwają pacjenci po zabiegu geneO™?

W trakcie zabiegu geneO™ skóra zostaje wzbogacona w tlen i składniki odżywcze zawarte w żelach, dzięki czemu staje się gładka i miękka w dotyku oraz zyskuje świeży, błyszczący i promienny wygląd.

 

 

Jaka jest przewaga geneO™ nad innymi zabiegami?

– geneO™ w odróżnieniu od większości zabiegów eksfoliacji wykonuje się na wilgotnej skórze (nigdy suchej), dzięki czemu zabieg jest łatwy i przyjemny oraz nie powoduje podrażnień.

– Rezultaty zabiegów pielęgnacyjnych, które wykorzystują podobne elementy zabiegu jak geneO™ nie są stałe ze względu na różnice w jakości produktów — ich świeżość i sterylność może się różnić w zależności od gabinetu. Udając się na zabieg geneO™ masz pewność, że produkty użyte podczas zabiegu ZAWSZE będą świeże i sterylnie czyste oraz że zostanie użyta do zabiegu jego odpowiednia i zalecana ilość, ponieważ żel zabiegowy jest pakowany próżniowo, a dla każdego klienta otwierane jest nowe opakowanie. Jednorazowa jest także kapsułka, która służy do eksfoliacji, sterylne elementy praktycznie eliminują jakiekolwiek możliwości podrażnień.

– geneO™ NIE wykorzystuje próżni, która może powodować zmiany naczyniowe i/lub uszkodzenia skóry.

– Istnieje zasadnicza różnica między technikami, które szybko rozprowadzają produkt po skórze, a odżywczym żelem geneO™ : NeoRevive i NeoBright, który jest nakładany warstwowo na całej twarzy i pozostaje na niej w trakcie całego zabiegu, czyli zarówno podczas procesu eksfoliacji i infuzji. Proces natleniania powoduje, że wzbogacona krew napływa do powierzchni skóry na całej twarzy, a nie tylko, jak to ma miejsce w przypadku innych technik, w miejscu przyłożenia małej końcówki próżniowej. Taka wzbogacona krew stanowi system transportowy dla komórek skóry. Produkt jest nakładany na całą twarz i przez długi czas wprowadzany w skórę po eksfoliacji, dzięki czemu możliwa jest jego absorpcja na całej jej powierzchni. Wzbogacona krew odprowadza produkt, zasilając komórki i zapewniając pożądane korzyści. Produkty geneO™ są wzbogacone m.in. w kwas hialuronowy, peptydy, przeciwutleniacze i mogą być produkowane w optymalnych stężeniach, ponieważ są nakładane bezpośrednio na twarz.

 

 

Jakie zabiegi można wykonywać za pomocą technologii geneO™?

Maksymalne dotlenienie skóry dla jej natychmiastowego odmłodzenia i ujędrnienia.

Zabieg NeoRevive®
wykorzystuje opatentowane przez Pollogen pobudzenie naturalnej reakcji
organizmu dotleniającej skórę. Umożliwia ono maksymalne wchłanianie
specjalnie opracowanej kombinacji składników aktywnych zawartych w żelu
NeoRevive® , które przywracają jej gęstość i odpowiedni
poziom nawilżenia, poprawiają koloryt i przeciwdziałają starzeniu.
Wykonywany głowicą geneOmasaż dodatkowo napina i ujędrnia skórę sprawiając, że wygląda młodziej.


Efekty zabiegu NeoRevive®:

– zapewnia optymalne odmłodzenie skóry i przeciwdziała jej starzeniu,

– łagodzi wygląd cienkich linii i zmarszczek,

– poprawia gęstość i ujędrnienie skóry,

– regeneruje matową cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie,

– naturalnie dotlenia skórę twarzy,

– zmniejsza pory,

– nawadnia i odżywia skórę,

– zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu.


Innowacyjne połączenie najwyżej jakości składników dla rozjaśniania i odżywienia skóry.

NeoBright® to doskonały
sposób na przywrócenie skórze promiennego blasku, poprawienie jej
tekstury i wyrównanie kolorytu. Formuła NeoBright®
delikatnie, ale niezwykle skutecznie rozjaśnia cerę współdziałając z
naturalnymi mechanizmami organizmu dotleniającymi skórę. Dostarcza
skórze naturalnych składników zmiękczających, odżywczych i
nawilżających.

 

 

Efekty zabiegu NeoBright® :

– rozjaśnia skórę,
– redukuje pigmentację i uszkodzenia skóry wywołane nadmierną ekspozycją na słońce,
– naturalnie dotlenia i nawilża skórę,
– rozświetla cerę i sprawia, że wygląda bardziej promiennie,
– zapewnia lepsze wchłanianie składników odżywczych po zabiegu,
– poprawia gęstości i odżywienie skóry,
– wyrównuje koloryt cery,
– zapewnia długotrwałe korzyści.

 

 

Jaki często mogę korzystać z zabiegów geneO™?

W przypadku takich problemów skórnych, jak uszkodzenia słoneczne, czy trądzik, zalecane są zabiegi cotygodniowe. Planowanie zabiegów geneO™ raz w miesiącu stanowi doskonały długofalowy program terapii przeciwdziałającej starzeniu się skóry. Najlepszy indywidualny harmonogram zabiegów dobierze specjalista w dziedzinie pielęgnacji skóry.

 

Czy geneO™ jest odpowiednim zabiegiem przed „wielkim wyjściem”?

Tak! Zabieg geneO™ nie wymaga rezygnacji z życia towarzyskiego, a wygląd skóry i odczucia są znakomite zaraz po jego przeprowadzeniu. Jeżeli masz w najbliższym czasie zaplanowaną imprezę, przyjdź na zabieg geneO™ w tym samym dniu lub dzień wcześniej, a efekt będzie dobrze widoczny w najważniejszym momencie.

Czy mogę poddać się zabiegowi geneO™, jeżeli mam trądzik?

Tak. Ponieważ złuszczanie naskórka w geneO™ jest bardzo delikatne i nie podrażnia skóry, a ponadto brak próżni niweluje ryzyko roznoszenia się zmian trądzikowych. W przypadku indywidualnych kwestii dotyczących skóry należy skonsultować się z osobą wykonującą zabieg.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.
Zabieg mający na celu usunięcie zmarszczek, wygładzenie skóry, zwiększenie ilości kolagenu oraz usunięcie zmian naczyniowych i przebarwień.