AQUASURE H2 – OCZYSZCZANIE WODOROWE

NOWOŚĆ KOSMETOLOGII 2018

WIELOETAPOWE OCZYSZCZANIE SKÓRY

TERAPIA AKTYWNYM WODOREM

ELIMINACJA WOLNYCH RODNIKÓW

 

oczyszczanie wodorowe koszalin

 

Co to jest oczyszczanie wodorowe?

Wodór jest najlżejszym i najpowszechniej występującym pierwiastkiem chemicznym we wszechświecie. Zabieg Aquasure H2 – oczyszczanie wodorowe wykorzystuje terapię aktywnym wodorem, hydropeeling oraz eksfoliację naskórka, które pozwalają osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ponadto aktywny wodór neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia się skóry. W trakcie zabiegu do skóry dostarczane są również niezbędne substancje odżywcze.

aquasure

 

Na czym polega zabieg Aquasure H2?

Oczyszczanie wodorowe polega na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają skórę na poziomie komórkowym. Ponieważ wodór jest najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry. Aktywny wodór dostarczany jest skórze za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe eliminując wolne rodniki tlenowe. Dzięki małej masie przenika on w głąb skóry, gdzie łączy się z reaktywnymi i najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi, a następnie w postaci wody usuwany jest z organizmu, tym samym zatrzymując proces starzenia się skóry. Okazuje się, że wodór jest najsilniejszym antyoksydantem, jest znacznie efektywniejszy niż witamina C, czy nawet koenzym Q10. Oczyszczanie wodorowe to zatem metoda oczyszczania skóry, która działa nie tylko wieloetapowo jak również wszechstronnie.

Jakie są etapy zabiegu?

1 ETAP OCZYSZCZANIE WODOROWE

Aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe, odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

 

2 ETAP HYDROPEELING

Hydropeeling czyli zabieg wodnej mikrodermabrazji wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem wody, dzięki czemu pozwala osiągnąć gładką, jednolitą i świeżą skórę. Ten etap zabiegu usuwa martwe komórki oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

 

3 ETAP INFUZJA JONOWA

Podczas zabiegu do komórek skóry wprowadzane są substancje eksfoliujące i odżywcze w postaci serum. Efekt złuszczania potęgowany jest dzięki kwasowi mlekowemu, natomiast działanie odżywcze i regenerujące zawdzięczamy aktywnej witaminie C.

 

4 ETAP LIFTING MCS

Zakończeniem zabiegu jest etap masażu przy użyciu głowicy MCS wykorzystującej stymulację mikroprądami. Pozwala ona zwiększyć elastyczność i napięcie skóry, a także aktywować proces przepływu krwi rozpoczynając proces przebudowy włókien kolagenu i elastyny.

 

oczyszczanie wodorowe

oczyszczanie wodorowe koszalin

oczyszczanie wodorowe koszalin

 

Jakie są efekty oczyszczania wodorowego Aquasure H2?

Dzięki wieloetapowemu oczyszczaniu wodorowemu podczas jednego zabiegu uzyskujemy natychmiastowy efekt oczyszczenia, wygładzenia, głębokiego nawilżenia i liftingu. System Aquasure H2 pozwala pracować nad wieloma problemami skóry. Skóra po zabiegu oczyszczania wodorowego odzyskuje utracony blask, pozostaje dogłębnie oczyszczona oraz nawilżona. Dzięki zredukowaniu ilości szkodliwych wolnych rodników znacznie opóźniony zostaje proces starzenia się skóry.

Efekty zabiegu:

– Oczyszczenie skóry

– Głębokie nawilżanie

– Eliminacja wolnych rodników

– Lifting i wygładenie.

Jakie są wskazania do zabiegu?

– poprawa stopnia nawilżenia skóry,
– złuszczenie zrogowaciałego naskórka,
– oczyszczenie skóry,
– wygładzenie skóry,
– redukcja zmarszczek,
– poprawa elastyczności i odzyskanie blasku.

 

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

 

– aktywna infekcja,
– aktywna opryszczka,
– ostre procesy zapalne,
– nadwrażliwość na prądy,
– ciąża i karmienie piersią (można wykonać etap 1 oraz 2 zabiegu)

 

 
mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.

600zł

Zabieg mający na celu usunięcie zmarszczek, wygładzenie skóry, zwiększenie ilości kolagenu oraz usunięcie zmian naczyniowych i przebarwień.
Zabieg mający na celu usunięcie zmarszczek, wygładzenie skóry, zwiększenie ilości kolagenu oraz usunięcie zmian naczyniowych i przebarwień.