Alma Harmony PRO – głowica NIR – efekt liftingu bez skalpela

 

– bliska podczerwień służąca do napinania i zagęszczania skóry
– najnowocześniejszy na świecie laser medyczny
– może być wykonywany o każdej porze roku
– jedyny gabinet na Pomorzu Środkowym posiadający tak zaawansowany laser medyczny

 

Modułowy system wielofunkcyjny i lata doświadczeń technologii laserowych przyczyniło się do powstania urządzenia pozwalającego na holistyczne i indywidualne podejście do pacjenta oraz jego potrzeb.

 

Jeśli chcesz:
– zlikwidować zmarszczki, bruzdy oraz efekty fotostarzenia
– zwiększyć napięcie i gęstość skóry,
– ujędrnić skórę na twarzy,
– ujędrnić skórę na ciele, w szczególności skórę brzucha, luźnych ramion tzw.,,pelikanów”, pośladków, ud, okolicę nad kolanami oraz odmłodzić dłonie
– ten zabieg jest stworzony dla ciebie.

 

 

 

Na czym polega termolifting NIR™ – laserowe ujędrnianie twarzy oraz ciała?

Efekt liftingu bez skalpela? Wyobraź sobie, że to możliwe dzięki dobroczynnej sile światła bliskiej podczerwieni, które dzięki kurczeniu włókien kolagenowych powoduje, że Twoja skóra napina się i radykalnie odmładza.
Głowica NIR™ lasera Alma Harmony PRO, która wykorzystuje w swojej pracy światło podczerwone daje dokładnie taki efekt – błyskawicznego liftingu bez konieczności sięgania po metody chirurgiczne. Termolifting NIR™ to zabieg ujędrniający, który poprawia kondycję skóry twarzy i ciała. Wykorzystuje on promieniowanie podczerwone IR emitowane przez specjalną szafirową głowicę. Wysyłane fale mają długość do 1300 nm i powodują w pełni bezpieczne podgrzanie głębokich warstw skórnych do ok. 40 – 44 stopni Celsjusza. Oddziaływanie w ten sposób na włókna powoduje ich gwałtowne kurczenie się, które z kolei ściąga skórę dając efekt większej elastyczności.

 

 
Laser Koszalin
 
 

Dla kogo przeznaczone są zabiegi termoliftingu NIR™?

Zabieg ujędrniający przeznaczony jest dla wszystkich kobiet i mężczyzn, bez względu na rodzaj skóry. Możemy go wykonać na każdym fototypie, skórze opalonej oraz naczyniowej.

Zabieg odpowiedni jest dla osób, które:

mają opadające powieki i policzki, opadający owal twarzy, zmarszczki oraz bruzdy nosowo – wargowe,

wiotkość w obrębie: brzucha, ud (także ich wewnętrzna strona), obszar nad kolanami, również wewnętrzna strona ramion, a nawet skóra dłoni,

chcą poprawić gęstość skóry,

jako profilaktyka przeciwstarzeniowa w wieku 25-35 lat.

 

Alma Harmony PRO – głowica NIRTM

 

 

Jak wygląda zabieg laserowego ujędrniania?

Termolifting NIR™ jest niezwykle szybkim i praktycznie bezbolesnym zabiegiem. Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną wykluczającą wszelkie przeciwwskazania. Jeśli Pacjent zostanie zakwalifikowany do zabiegu,  dobieramy odpowiednie parametry lasera.

Po dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu, miejsce zabiegowe pokrywamy cienką warstwą żelu zabezpieczającego. Następnie kosmetolog przykłada głowicę do skóry Pacjenta i prowadzi ją po obszarach skóry objętych zabiegiem. Wiązka lasera naświetla głębsze warstwy skóry nie naruszając jej zewnętrznych warstw.

alma nir laser

 

Jak wygląda skóra po zabiegu ujędrniającym?

Zabieg jest bardzo bezpieczny, ponieważ dawka światła podczerwonego jest z góry ustalona tak, by Pacjent nie odczuwał żadnego dyskomfortu. Dodatkowo zaawansowany system chłodzący, chroni skórę przed poparzeniem. Jest tzw. zabiegiem lunchowym – po jego wykonaniu można od razu wrócić do codziennej aktywności. Pojawić się może jedynie lekki obrzęk, czy zaczerwienienie wokół miejsca poddanego zabiegowi, które znika samoistnie.

 

Ile trwa zabieg i jak często go powtarzamy?

Zabieg laserowego ujędrniania trwa od 30 do 60 minut i zależy od wielkości obszaru ciała, na którym jest on przeprowadzany. Osoby między 25-35 rokiem życia profilaktycznie mogą wykonać 1 zabieg, natomiast osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię ok. 4 – 6 zabiegów (pierwsze 2 zabiegi zależy wykonać w odstępach co 2 tygodnie, kolejne dwa zabiegi co 3 tygodnie a pozostałe 2 co 8 tygodni).

 

Jakie są efekty zabiegu termoliftingu?

Efekt zabiegu jest naprawdę spektakularny! Po zakończeniu terapii i odczekaniu czasu niezbędnego skórze do przebudowy i regeneracji rezultaty na Twojej skórze są porównywalne jak po wykonaniu operacyjnego liftingu.
Poprawia się kształt owalu twarzy, skóra ramion przestaje wisieć w postaci znienawidzonych przez wielu z nas „pelikanów”, staje się jędrna i naturalnie napięta. Znikają również problemy z obwisłymi pośladkami i nieestetycznie obwisłym brzuchem. Skóra w wyniku zabiegu zostaje zagęszczona, odpowiednio napięta i odzyskuje utraconą elastyczność. Najistotniejsze rezultaty to wygładzenie oraz spłycenie bruzd, jak również podniesienia owalu twarzy. Długotrwałym skutkiem zabiegu jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych, aż o 30 procent.
Rezultaty uzyskane w odbudowie gospodarki kolagenowej skóry uwidaczniają się dwuetapowo. W dniu zabiegu dochodzi do termo-skurczu już istniejących włókien, natomiast produkcja nowych rozkłada się na okres od 1 do 6 miesięcy po zabiegu, co zapewnia naturalny efekt na dłuższy czas. Efekty przeprowadzenia takiego zabiegu to odpowiednio napięta, ujędrniona i elastyczna skóra.

 

Efekty Termolifting ALMA HARMONY PRO NIR™ – laserowego ujędrniania twarzy:

efekty zabiegu alma nir
alma harmony nir efekty

Kiedy pojawiają się efekty i jak długo się utrzymują?

Efekt ujędrnienia i rozświetlenia cery dostrzegalny jest natychmiast w trakcie zabiegu. Najbardziej spektakularne rezultaty odmłodzenia skóry obserwujemy w czasie od 3 do 6 miesięcy po zabieguTerapia wymaga przeprowadzenia serii zabiegów, a ich ilość zależy od oceny kondycji skóry. Efekty zabiegu potrafią utrzymać się nawet do 1,5 roku przy stosowaniu się do pielęgnacji skóry zaleconej przez specjalistę.

 

Jakie są wskazania pozabiegowe?

Po zabiegu Twoja skóra przez kilka – kilkanaście godzin może być zaczerwieniona, lekko opuchnięta i gorąca. To znak, że trwające w niej procesy są bardzo intensywne. Skórę można łagodzić i chłodzić, jednak dolegliwości powinny ustąpić samoczynnie po maksymalnie kilku – kilkunastu godzinach.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

– ciąża i okres karmienia piersią,

– otwarte rany, przerwanie ciągłości skóry w wyniku chorób wirusowych, bakteryjnych i innych,

– choroby nowotworowe i autoimmunologiczne,

– implanty,

– okres dwóch tygodni od zastosowania wypełniaczy i Botoxu

– stosowanie substancji światłouczulających.

 

Czym jest termolifting?

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.