Endermologia Endermolab – najbardziej zaawansowane urządzenie francuskiej marki LPG

 

Jeśli chcesz:
– pozbyć się cellulitu,
– wyszczuplić sylwetkę,
– wymodelować ciało,
– ujędrnić skórę,
– odprężyć się po ciężkim dniu
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie.

Najnowsze urządzenie Endermologie Endermolab już w Polsce! Dostępny w gabinecie Dermalogica® zabieg to krok w przyszłość w walce z cellulitem i modelowaniem sylwetki.     

Skuteczność endermologii w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA.

 

endermologia koszalin

 

Czym jest Endermologia LPG?

Endermologia jest jedną z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, rozstępów, leczenia blizn, wyszczuplania i modelowania sylwetki (usuwania nadmiernej tkanki tłuszczowej) oraz ujędrniania skóry. Metoda Endermologie opracowana przez francuską firmę LPG® Systems jest obecna na rynku od ponad 20 lat (w Polsce od ponad 9 lat) i oferuje estetyczne, sportowe i terapeutyczne zabiegi na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Badania kliniczne potwierdzają, iż jest to najskuteczniejsza metoda walki z cellulitem. Oprócz zastosowań estetycznych (drenaż, ujędrnianie, zabiegi antycellulitowe, wyszczuplanie) oraz programów sportowych (przygotowanie do wysiłku mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł, regeneracja powysiłkowa), wspomaga leczenie uszkodzeń mięśni, więzadeł i ścięgien.

Jak działa zabieg urządzeniem LPG Endermolab?

Endermologia to rodzaj masażu, który wykonywany jest mechanicznie. Technika wykonywania zabiegu Endermologie urządzeniem LPG Endermolab opiera się na unikalnym, opatentowanym procesie: dwie elektronicznie sterowane rolki umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Podciśnienie tworzy fałdę skórną, która jest zwijana przez pierwszą rolkę, a rozwijana przez drugą. Aby osiągnąć pełną mobilizację tkanki, rolki poruszają się wewnątrz głowicy nie tylko ruchem obrotowym wokół własnej osi, ale również względem siebie zgodnie ze stanem tkanki i intensywnością wybranego zabiegu. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg nie był bolesny.

Jakie są wskazania do zabiegu endermologii?

– działanie antycellulitowe i wyszczuplające,

– wygładzenie skóry,

– modelowanie i kształtowanie sylwetki,

– ujędrnianie skóry po odchudzaniu,

– terapia przeciwobrzękowa,

– stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenia krwi i limfy,

– eliminacja toksyn z organizmu,

– rozluźnianie napiętych mięśni.

 

Jak wygląda procedura zabiegu urządzeniem Endermolab?

Cały proces sterowany jest komputerowo. Podczas zabiegu endermologii pacjent ubrany jest w specjalnie zaprojektowany kostium, tzw. endermowear:

endermologia koszalin 

Terapeuta prowadząc głowice powoduje powstanie przy pomocy podciśnienia fałdy skórnej. Skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W ten sposób pobudzana jest tkanka, a zabieg oddziałuje na głębokie warstwy skóry. Skóra ta jest mocno ugniatana w różnych kierunkach, co pobudza krążenie i zwiększa metabolizm. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze oraz pobudzona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia elastyczność skóry. Zabieg endermologii działa także relaksująco i odprężająco, co skutecznie łagodzi stres. Oczyszczenie organizmu z toksyn pozwala skórze odzyskać młody i zdrowy wygląd.

endermologia koszalin

 

NOWOŚĆ! TERAPIE ENDERMOLOGII LPG:

Endermologia LPG – terapia dla osób o sylwetce androidalnej (40 min.)

endermologia koszalin

Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet o budowie androidalnej, u których występuje nagromadzenie tłuszczu w górnej części ciała (na brzuchu, plecach, ramionach). Technika LPG Roll’in wspomaga wyszczuplanie komórek tłuszczowych, które są oporne na ćwiczenia fizyczne i diety, a oddziaływanie zabiegu LPG Roll’out tonizuje skórę. Z każdym zabiegiem sylwetka staje się szczuplejsza, a zbędna tkanka tłuszczowa znika.

Endermologia LPG  – terapia dla osób o sylwetce gynoidalnej (40 min.)

endermologia koszalin

Zabieg przeznaczony dla kobiet o sylwetce gynoidalnej, u których występuje nagromadzenie tłuszczu w dolnej części ciała (na biodrach, pośladkach, nogach). Połączone oddziaływanie technik LPG Roll’in i Roll’out sprzyja wyszczupleniu i ujędrnieniu skóry. Dodatkowo oddziaływanie techniki LPG Roll’up harmonijnie modeluje ciało i efektywnie wygładza skórę objętą cellulitem.

Endermologia LPG – zabieg wyszczuplający (40 min.)

endermologia total care

Zabieg przeznaczony dla kobiet, u których występują predyspozycje do gromadzenia tłuszczu na całym obszarze ciała. Technika LPG Roll’in stymuluje adipocyty, aktywując uwalnianie tłuszczu, w obszarach, które są oporne na ćwiczenia fizyczne i diety. Technika LPG Roll’out uzupełnia to oddziaływanie aktywując produkcję kolagenu i elastyny, co prowadzi do ujędrnienia skóry. Ponadto, technika Roll’up pozwala w sposób trwały wygładzać skórę objętą cellulitem.

Endermologia LPG – zabieg antycellulitowy (40 min.)

endermologia lpg

Cellulit dotyczy prawie wszystkich kobiet, nawet bardzo szczupłych, dlatego firma LPG opracowała specjalny zabieg antycellulitowy. Nowo opracowane, wyjątkowe oddziaływanie techniki Roll’up umożliwia stopniowe wygładzenie skóry objętej cellulitem i uzyskanie widocznego polepszenia jakości skóry.

Endermologia LPG – zabieg ujędrniająco- modelujący (40 min.)

endermologia lipomassage 6 usuwanie tkanki tłuszczowej

Ten ekskluzywny zabieg został opracowany specjalnie dla skóry mającej skłonności do wiotczenia. Technika LPG Roll’out połączona z sekwencyjną stymulacją oddziałuje bezpośrednio na fibroblasty, aktywując je do wytwarzania kolagenu i elastyny. Odbudowa struktury skóry od wewnątrz daje szybki i wyraźnie widoczny efekt wygładzenia i ujędrnienia.

Endermologia LPG – zabieg dla mężczyzn (40 min.)

endermologia lipomassage dla mężczyzn 8 skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej koszalin

Zabieg ten jest przeznaczony dla mężczyzn, u których tłuszcz gromadzi się głównie w obszarze klatki piersiowej, brzucha i talii. Technika LPG Roll’in oddziałuje dogłębnie, usuwając lokalne otłuszczenia oporne na ćwiczenia fizyczne i diety. Typowe męskie zasoby tkanki tłuszczowej stopniowo ulegają zmniejszeniu i wyszczupleniu, czemu towarzyszy ujędrnienie skóry.

Jaki jest czas trwania zabiegu endermologii?

Zabieg, w zależności od partii ciała poddanej zabiegowi,  trwa 20 – 60 minut (najczęściej 40 minut) i jest przeprowadzany dwa razy w tygodniu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ji_a9wNYtF0

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu endermologii?

U pacjentów będących po serii zabiegów rozmiar noszonego ubrania zmniejszył się o jeden lub dwa numery. Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne.

Masaż przy wykorzystaniu tej metody, pełni również funkcję masażu limfatycznego, dzięki czemu pozwala oczyścić organizm z toksyn. Przyczynia się również do poprawy ukrwienia tkanek oraz wzmaga wymianę międzykomórkową. Aby oczyszczanie organizmu było skuteczniejsze zaleca się spożywanie minimum 2 – 2,5 l litrów wody dziennie.

Niewątpliwą zaletą zabiegu jest fakt, że jest on bezinwazyjny, skutecznie zwalcza cellulit i wspomagając naturalne procesy zachodzące w organizmie, pozwala również zwalczyć nadmiar tkanki tłuszczowej. Zabieg wykonywany jest w specjalnym stroju (endermowear), który ma za zadanie zwiększyć poślizg rolek oraz chroni przed uszkodzeniami naskórka, jak również zapewnia pacjentowi intymność. Jednym z bardzo pożądanych zalet endermologii jest fakt, że pozwala na modelowanie sylwetki dokładnie w tych miejscach, w których jest to konieczne, oszczędzając miejsca gdzie modelowanie sylwetki jest zbyteczne. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a wraz z kolejnymi zabiegami stają się coraz większe.

Skuteczność endermologii w walce z cellulitem została potwierdzona atestem FDA.

 

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zabieg endermologii przeprowadzamy 2 razy w tygodniu. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 6 do 20 zabiegów. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji.

endermologia koszalin zabieg lpg 

Jak długo utrzymuje się efekt i jak często należy powtarzać zabieg?

Zabieg endermolift przeprowadzamy 2 razy w tygodniu. Aby efekt był długotrwały zaleca się serię 6 – 20 zabiegów. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań pacjentki oraz indywidualnych predyspozycji.

Czym różni się endermologia od innych zabiegów?

Endermologia leczy cellulit w miejscu jego powstawania, oddziałuje na tkankę łączną, dlatego skutecznością przewyższa inne metody. Endermologia jest nie tylko skuteczna w walce z cellulitem, ale również wygładza skórę, rozluźnia napięte mięśnie, spłyca rozstępy i blizny, ujędrnia skórę oraz modeluje sylwetkę.

https://www.youtube.com/watch?v=q2NKs302bus

Czy istnieją jakieś zalecenia dla osób korzystających z zabiegu endermologii?

W czasie trwania kuracji zalecane jest przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz w celu uzyskania pełnego efektu
drenującego wypijanie ok. 2 – 2,5 l wody dziennie. Rezultaty jakie osiąga się dzięki endermologii zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Po zabiegu endermologii może niekiedy wystąpić drobny krwiak na ciele pacjenta.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu endermologii?

 

– ciąża (u osób spodziewających się dziecka zabieg można przeprowadzać tylko na obszarze nóg),
– zapalenie żył,
– aktywna choroba nowotworowa,
– stany zapalne,
– choroby krwi.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.

600zł