ACCENT PRIME – AGENT DO ZADAŃ SPECJALNYCH

 

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANE URZĄDZENIE NA RYNKU MEDYCZNYM
DO USUWANIA NADMIARU TKANKI TŁUSZCZOWEJ (W TYM USUWANIA DRUGIEGO
PODBRÓDKA), LIKWIDACJI WIOTKIEJ SKÓRY, MODELOWANIA SYLWETKI ORAZ
LIKWIDACJI CELLULITU.
ACCENT PRIME TO URZĄDZENIE Z RODZINY ALMA LASERS – ŚWIATOWEGO LIDERA WŚRÓD PRODUCENTÓW ZAAWANSOWANYCH MEDYCZNYCH SYSTEMÓW LASEROWYCH, RADIOFREKWENCJI I ULTRADŹWIĘKOWYCH.

 

Wszyscy marzymy o idealnej sylwetce. Nie zawsze jednak dieta i ćwiczenia dają zadowalające efekty. Niemal każdy z nas ma na swoim ciele miejsce, z którego pozbycie się nadmiernej tkanki tłuszczowej jest właściwie niemożliwe. Dla jednych jest to brzuch, talia, dla innych uda, ramiona lub podwójny podbródek.

 Accent Prime to idealne rozwiązanie w przypadku takich właśnie problemów.

Jeśli posiadasz:
– usunąć tkankę tłuszczową z brzucha, ramion, pośladków, ud, okolicy kolan,
– zlikwidować podwójny podbródek i wymodelować kontur twarzy,
– zlikwidować wiotkości skóry po porodzie lub wahaniach wagi,
– usunąć cellulit, a także ujędrnić skórę twarzy i ciała
ten zabieg jest stworzony dla Ciebie.

 

Czym jest Accent Prime i na jakie problemy działa?

Accent Prime™ to najbardziej zaawansowana platforma zabiegowa firmy Alma Laser, przeznaczona do zabiegów ujędrniających skórę i modelujących ciało.

Skuteczność Accent Prime™ jest efektem połączenia rewolucyjnych technologii: fali ultradźwiękowej (US) łączącą w sobie falę podłużną i poprzeczną, z falą radiową unipolarną o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości 40,68 MHz.

 

 

Kształtowanie ciała i twarzy

Dzięki Accent Prime™ pozbędziesz się uporczywej tkanki tłuszczowej bezboleśnie i trwale z obszaru całego ciała, a także z twarzy. Daje wyjątkowe rezultaty w kształtowaniu pośladków, linii bioder i brzucha, a także likwiduje skutecznie problem „drugiego podbródka”.

 

 

Redukcja cellulitu

Cellulit to problem, który dręczy wiele kobiet, a oferowane na rynku kosmetyki, zabiegi, rekomendowane diety, w większości przypadku nie dają oczekiwanych rezultatów. Accent Prime™ oferuje klinicznie sprawdzone rozwiązanie, które skutecznie redukuje cellulit.

 

 

Ujędrnianie i odmładzanie skóry

Z wiekiem konsystencja i witalność skóry ustępuje miejsca pierwszym oznakom starzenia – zmarszczkom i zwiotczeniu skóry. Accent Prime™ wykorzystuje wysoką częstotliwość energii fali radiowej do ujędrnienia i poprawienia gęstości skóry, dzięki czemu wygląda ona młodziej i zdrowiej, a także poprawia ogólny koloryt skóry.

 

 

Jakie efekty można osiągnąć stosując Accent Prime?

MISJA TWARZ:

– lifting twarzy

– poprawa owalu twarzy

– likwidacja drugiego podbródka

 
zabiegi na twarz accent prime

Zauważyłaś, że skóra na twarzy straciła swoją elastyczność i zniknął jej piękny owal. A może przeszkadza Ci „drugi podbródek”? Nie musisz akceptować tego stanu. Accent Prime™ działa na siateczkę włókien kolagenowych mobilizując je do działania. Dodatkowo ma moc niwelowania tkanki tłuszczowej z wybranych okolic. Skorzystaj z zabiegu i ciesz się pięknym profilem bez „drugiego podbródka” i wysmuklonym owalem twarzy.

 

MISJA PLECY / RAMIONA:

– modelowanie ramion

– wygładzanie pleców

 
accent prime plecy ramiona

Są takie obszary na twoim ciele, z którymi nie wiesz jak sobie poradzić. Ramiona z wiekiem lub po schudnięciu straciły jędrny wygląd. Plecy, na których widoczne są wałeczki tłuszczu. Accent Prime™ radzi sobie z tymi problemami. Dzięki ultradźwiękom i fali radiowej niszczy nadmiar tkanki tłuszczowej i błyskawicznie ujędrnia ciało. Od tej chwili bez kompleksów odkryjesz ramiona i pokażesz idealnie gładkie plecy.

 

MISJA BRZUCH / TALIA:

– redukcja tkanki tłuszczowej

– wysmuklanie talii

– likwidacja wiotkiej skóry na brzuchu po porodzie

 
zabieg accent prime koszalin

Siedzący tryb życia, drastyczne diety, ciąża to wystarczy by mieć kłopoty z „oponką” na brzuchu. Skóra staje się wiotka, a wtedy nawet intensywny trening nie jest w stanie przywrócić jej dawnej elastyczności. Jednak jest coś co działa szybko i skutecznie. Technologii Accent Prime™ wystarczy 20 minut by pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i ujędrnić skórę. Twoja smukła talia i płaski brzuch są w zasięgu ręki.

 

MISJA UDA / KOLANA:

– likwidacja cellulitu

– wysmuklanie ud

– odmładzanie kolan

– modelowanie pośladków

 

Gładkie, szczupłe nogi, wymodelowane pośladki – to możliwe i prostsze niż myślisz. Accent Prime™ skutecznie radzi sobie z tkanką tłuszczową, wiotką skórą po wewnętrznej stronie ud i nad kolanami. Połączenie ultradźwięków z falami radiowymi działa szybko i skutecznie również w tych trudnych obszarach. Dzięki stymulowaniu włókien kolagenowych uzyskasz efekt wyszczuplenia i uniesienia skóry na pośladkach i nad kolanami.

 

Jaki jest mechanizm działania urządzenia Accent Prime?

jak działa accent prime

Zabieg składa się z dwóch części – ultradźwięków oraz fali radiowej.

Podczas pierwszej części opatentowana technologia zimnych ultradźwięków działa selektywnie na komórki tłuszczowe, nie naruszając otaczających tkanek. Wibracje zimnych ultradźwięków niszczą membranę komórek tłuszczowych, powodując ich stopniowy rozpad i uwolnienie zalegającego w nich tłuszczu. Zniszczone komórki tłuszczowe są później wydalane z organizmu poprzez system limfatyczny. Accent Prime stosuje również technologię ciepłych ultradźwięków, które generują skompresowaną falę ultradźwiękową powodującą wysoki poziom kawitacji – niszczenie lokalnych depozytów tłuszczu temperaturą.

Używając tej samej głowicy można pracować albo ciepłymi albo zimnymi ultradźwiękami. Możliwe jest też łączenie obu technologii dla uzyskania najlepszego efektu.

Podczas drugiej części stosowana jest energia fal radiowych co skutecznie modeluje sylwetkę, redukuje cellulit i tłuszcz. Fale radiowe rozgrzewają włókna kolagenowe do 45-60 st.C, czego efektem jest dodatkowo przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka – następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry.
Głębokie kontrolowane podgrzewanie podskórnych warstw tłuszczu, napinanie tkanek oraz przyspieszanie krążenia krwi umożliwiają drenaż złogów tłuszczu przez układ limfatyczny, dzięki czemu cellulit ulega zmniejszeniu.

 

Czym różni się Accent Prime od pozostałych urządzeń?

Innowacyjne połączenie technologii radiofrekwencji i ultradźwiękowów wpływa na:

– jednoczesną likwidację nadmiaru tkanki tłuszczowej i ujędrnienie skóry,
– krótszy czas zabiegu – oszczędność czasu,
– szybsze osiągnięcie efektów, które są długotrwałe,
– zmniejszenie ilości sesji zabiegowych,
– zabiegi są bezbolesne i bezpieczne bez względu na fototyp skóry czy opaleniznę,
– stopniowe rozgrzewanie oraz wbudowany system chłodzenia zapewniają komfort podczas zabiegu,
– zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji – od razu po zabiegu można wrócić do pracy i innych codziennych obowiązków, czy uprawiania sportu,
– skoncentrowana technologia kontroli umożliwia precyzyjne dostosowanie głębokości działania energii oraz rozgrzania tkanki na właściwym poziomie (procedura zabiegowa jest dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta, w zależności od jego potrzeb).

 

 

Jak często należy powtarzać zabieg?

Zabiegi Accent Prime należy przeprowadzać co 7 – 14 dni. Najbardziej spektakularne rezultaty osiągamy u pacjentów, którzy przechodzą serię 4 – 6 zabiegów.

 

Jakie są zalecenia pozabiegowe?

– zaleca się picie dużych ilości wody – około 2,5 litra przez 3 dni,

– zaleca się stosowanie diety ubogotłuszczowej w dniu zabiegu i 3 dni po nim,

– należy powstrzymać się od gorących kąpieli przez 2 dni po zabiegu,

– należy zrezygnować z wyczerpujących ćwiczeń fizycznych i używania sauny przez 3 dni,

– zaleca się powstrzymanie od spożywania stężonych napojów alkoholowych w dniu zabiegu.

 

Czy są jakieś przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

– ciąża,

– laktacja,

– rozrusznik serca,

– ciężkie i przewlekłe choroby nerek, wątroby,

– choroba niedokrwienna serca i przebyty zawał mięśnia sercowego,

– choroby zapalne skóry w obszarze poddanym kuracji,

– choroba nowotworowa.

 

nagroda prix de beatu cosmopolitan 2017

ACCENT PRIME Z NAGRODĄ PRIX DE BEAUTE

ACCENT PRIME najlepszym zabiegiem medycyny estetycznej! Tak zadecydowało JURY konkursu PRIX DE BEAUTE 2017 magazynu Cosmopolitan. Za wyjątkową skuteczność w modelowaniu ciała, ujędrnianiu i walki z tkanką tłuszczową.

 

 

 
mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.