Dlaczego pigmentacja Long Time Liner?

Makijaż permanentny ust to jedna z najtrudniejszych pigmentacji ze względu na delikatność tej okolicy. Pięknie namalowane usta dodają świeżości oraz pozwalają uzyskać efekt odmłodzenia. Pigmentacja ust LONG TIME LINER jest najbardziej precyzyjną, a jednocześnie najdelikatniejszą z metod makijażu permanentnego.

 

Jakie są style makijażu permanentnego ust?

Usta full lips

Piękny efekt nasyconych i pełnych ust. Malowanie konturu poprzez cieniowanie oraz wypełnienie, aż do zgubienia koloru. Podczas zabiegu pigment (w jednym kolorze) jest wprowadzany na całe usta – ich barwa będzie bardziej wyrazista, a kontur mocniej podkreślony. Usta staną się wizualnie większe, dlatego technika ta polecana jest osobom o wąskich ustach.

 

Usta Aquarelle

Najlepszy efekt uzyskuje się przy naturalnie jasnych ustach. Podczas tej metody wykorzystywana jest specjalna kolekcja barwników akwarelowych LONG TIME LINER?. Kolor jest półprzezroczysty, a usta wyglądają naturalnie. Pięknie będą się prezentować w zestawieniu z błyszczykiem.

 

Usta 3D

Efekt optycznie powiększonych ust z rozjaśnieniem od środka ust oraz przy serduszku, z białym konturem. Przy tej pigmentacji wykorzystuje się dwa kolory barwnika plus barwnik biały. Dzięki temu można uzyskać trójwymiarowy efekt, a tym samym optycznie powiększyć usta wykorzystując technikę światłocienia – makijaż wydaje się bardziej przestrzenny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAK przygotować się przed zabiegiem makijażu permanentnego ust?

Przez 3 – 5 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu należy przyjmować 2 razy dziennie po jednej tabletce leku przeciwwirusowego, który pomoże uchronić usta przed wystąpieniem opryszczki. Aby zwiększyć chłonność pigmentu w dniu poprzedzającym zabieg, zaleca się wykonać delikatny peeling ust.

 

Jak wygląda zabieg makijażu permanentnego ust?

Wizyta zaczyna się od konsultacji. Jeśli nie stwierdzono przeciwwskazań – linergistka nanosi na wargi maść znieczulającą i wykonuje rysunek docelowego kształtu ust. Po akceptacji konturu rozpoczyna się aplikacja barwnika wybraną metodą.

 

Czy zabieg makijażu permanentnego ust jest bolesny?

Wszystko zależy od indywidualnej wytrzymałości na ból. Specjalny krem znieczulający obkurcza mięśnie i hamuje krwawienie, jednak część osób może nadal odczuwać dyskomfort, wtedy dokładany jest dodatkowy płyn znieczulający, który daje całkowity komfort zabiegu.

Jak długo utrzymuje się efekt makijażu permantnego?

Permanentny makijaż ust utrzymuje się przez 2 – 5 lat.

 

Jak wyglądają usta po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu makijażu permanentnego usta będą nieco opuchnięte i większe niż zwykle, a skóra wokół nich zaczerwieniona.

 

Jak przebiega proces gojenia się ust?

Pełny cykl gojenia ust trwa około 14 dni. Usta zaczynają się wyłuszczać około 3 dnia. W ciągu tygodnia makijaż wyłuszczy się i jego barwa stanie się jaśniejsza (nawet o 50%) – dlatego niezbędna jest druga wizyta, na której makijaż permanentny ust jest uzupełniany i korygowany.

Przez 2 – 3 dni po zabiegu należy dezynfekować usta (np. Octaniseptem), szczególnie po posiłkach.

Przez około 2 tygodnie nie powinno się też korzystać z basenu, zabiegów SPA, sauny i solarium oraz wizyt u dentysty.

Usta powinny być nawilżane i natłuszczane, najlepiej preparatami polecanymi przez lingeristkę, które otrzymujesz w pakiecie.

 

 

 

Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

Zabieg nie może być wykonywany w trakcie ciąży, karmienia piersią oraz u osób cierpiących na infekcje wirusowe, grzybicze, bakteryjne lub chorujących na cukrzycę czy choroby nowotworowe.

Inne przeciwwskazania:

– anemia,
– łuszczyca,
– cukrzyca,
– przyjmowanie leków sterydowych, przeciwzakrzepowych, retinoidów i antybiotyków,
– choroby zakaźne,
– choroby nowotworowe w trakcie leczenia,
– choroby serca,
– stany zapalne wokół ust,
– czynna opryszczka,
– ostrzyknięcie w krótkim czasie przed zabiegiem wypełniaczami ust.

 

 

Makijaż permanentny ust w stylu nude

Dla każdej kobiety, dla której czerwone usta na co dzień to propozycja zbyt odważna idealne będą usta w stylu Nude. Do wykonania takich ust używa się specjalnej kolekcji barwników Nude, które dają efekt naturalnych, pudrowych ust w różnych odcieniach: od różu, fuksji poprzez beż i brąz. Po wygojeniu kontur i kształt ust jest podkreślony, ale makijaż jest niezwykle naturalny. Dla niewtajemniczonych pozostanie wręcz niewidoczny.

AQUARELLE LIPS – transparentne delikatne usta

Aquarelle lips to technika pigmentacji wykorzystująca specjalną kolekcję barwników akwarelowych do ust. Efekt makijażu jest niezwykle świeży. Kolor jest pół transparentny, a usta mimo iż pokryte barwnikiem wyglądają naturalnie. Po użyciu błyszczyku wyglądają zjawiskowo!

W marcu 2018 ukazała się na rynku nowa seria barwników do ust marki Long-Time-Liner. Nowe pigmenty różnią się właściwościami od pozostałych produktów do pigmentacji ust i tworzą odrębną grupę: Akwarelowych barwników do ust. W serii pojawiło się na początek 5 odcieni: Baby Doll, Candy Pink, Papaya, Pomegranate i Burgundy.

Akwarelowe barwniki do ust są średnio kryjące ale nie transparentne. Zastosowane samodzielnie dają efekt akwarelowych ust w delikatnych i soczystych odcieniach. W połączeniu z innymi kolorami Long-Time-Liner dają mocniejszy efekt krycia. Można je łączyć również ze sobą np. Baby Doll i Burgundy, Pomegranate i Papaya. Doskonale odświeżają makijaże ust zmieniając ich tonację!

 

BABY DOLL

Baby Doll to najbardziej oczekiwane usta w tym sezonie!!! Efekt pigmentacji tym barwnikiem to delikatny, chłodny odcień różu. Polecany jest do chłodnego typu urody. W połączeniu z pigmentami: Wild Rose, Nude Pink, Nude Brown, Raspberry daje EFEKT PUDROWYCH NATURALNYCH UST!!! Doskonale łączy się również z Light Cherry i Strawberry.

 

CANDY PINK

Candy Pink jest ciemniejszy od Baby Doll. To różowo – liliowy kolor polecany chłodnym typom urody. Idealnie pasuje do europejskiego typu kolorystycznego urody. Daje piękne efekty w połączeniu z barwnikami: Fuchsja, Wild Rose, Raspberry, Nude Brown, Nude Pink, Amaryllis.

 

PAPAYA

Papaya to ciepły pomarańczowy odcień. Polecany do odświeżenia makijażu ust, ocieplania zbyt chłodnych i ciemnych ust. Można stosować go w połączeniu z pigmentami takimi jak: Apricot, Strawberry, Nude Rose, Mandarin czy Red Rose.

 

BURGUNDY

Zdecydowanie inną propozycją jest barwnik Burgundy. To ciemna, zimna czerwień burgundowa w kolorze wina. Polecany dla osób z chłodną tonacją skóry, do jasnych oraz ciemnych karnacji. Daje piękny efekt akwarelowych ciemnych ust z poświatą koloru wina. Można go łączyć z pigmentami: Light Cherry, Raspberry, Mandarin, Nude Brown, Nude Pink, Nude Rose lub Red Rose.

 

POMEGRANATE

Pomegranate to typowa chłodna, soczysta czerwień. Polecany do makijażu typowo czerwonych ust. Idealny do jasnych typów kolorystycznych. Efekt po pigmentacji to akwarelowa, soczysta, dojrzała wiśnia!!! Barwnik Pomegranate pięknie odświeża stare makijaże. Można łączyć go z barwnikami: Roxy, Amaryllis, Red Rose, Mandarin, Light Cherry, Red Brown

 

Style w makijażu permanennym ust – Ombre Lips

Technika ombre wykorzystywana jest w makijażu permanentnym w zakresie makijażu permanentnego brwi i ust. Polega na wykonaniu cieniowanego makijażu permanentnego w wykorzystaniem kilku kolorów. W przypadku ust cieniowanie można wykonać na dwa sposoby: ciemniejszy kolor aplikowany jest przy konturze ust a jaśniejsze kolory kładzione są do wewnątrz ust lub odwrotnie: jaśniejszy przy konturze i coraz ciemniejsze kolory do wewnątrz ust. Zabieg z użyciem techniki ombre optycznie powiększa usta, jest więc idealny dla wąskich ust.

 

PIXEL LIPS – piękna iluzja

Pixel to pojedynczy maleńki punkt, kropeczka. Nagromadzenie tysiąca pixeli tworzy piękną iluzję, którą nasze oko postrzega jako przestrzenny obraz. Pigmentowanie ust techniką pixelową daje efekt pięknej trójwymiarowej barwy ust. Pixele mogą być rozmieszczone w różny sposób i z różną intensywnością. Patrząc na usta pixelowe powstaje wrażenie, że są magicznie obsypane kolorem. Taki makijaż nie jest jednolity i nudny – zadziwia swoją wielowymiarowością!

Wymienione wyżej style w makijażu permanentnym ust to tylko niektóre z obecnych na rynku. Techniki i style mnożą się i zależą od wyobraźni linergistki i jej możliwości sprzętowych. Dziś możliwości makijażu permanentnego są ogromne. Każda kobieta może w nim znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Konsultacja

Konsultacja z rysunkiem (około 20 min.)

100zł

Konsultacja bez rysunku (około 10 min.)

bezpłatna

Makijaż permanentny brwi

Kształtowanie brwi metodą włoskową TOP by Martha

1100 zł – 1200 zł

Kształtowanie brwi cieniowaniem 3D, efekt pudrowy

1100 zł – 1200 zł

Brwi włoskowe z cieniowaniem

1200 zł

Korekta do 3 – 5 tygodni

bezpłatnie

Korekta po 3 – 5 miesiącach

300 zł

Odświeżenie włosków lub cieniowania brwi do 2 lat
(Przy odświeżeniu obowiązuje pojedyncza wizyta bez korekty)

850 zł – 950 zł

Makijaż permanentny usta

Usta 3D

1400 zł

Full Lips NUDE

1400 zł

Usta kontur z cieniowaniem

1500 zł

Aquarelle Lips

1200 zł

Wymagana korekta do 3 – 5 tygodni

bezpłatna

Korekta po upływie 2 – 5 miesięcy

300 zł

Odświeżenie do 24 miesięcy

1000 zł

Makijaż permanentny KRESKI

Kreska w linii rzęs dolna lub górna

500 zł

Eyeliner

700 zł – 800 zł

Cień na powiece (możliwość użycia różnych kolorów) z Eyeliner

900 zł – 1200 zł

Dodatkowe pogrubienie kreski

200 zł

Korekta do 3 – 5 tygodni

bezpłatna

Korekta po upływie 2 – 5 miesięcy

300 zł

Odświeżenie do 3 lat

400 zł – 800 zł

Komplet by Martha kreska delikatna rozcieniowana lub Eyeliner z kreską dolną

1000 zł – 1100 zł

Ważne!

Barwniki używane przy pigmentacji Long Time Liner są najwyższej jakości z certyfikatem EU oraz certyfikatem wyrobów medycznych.

Dbaj o zdrowie i piękny wygląd.

mediraty_logo_v-300x195
Aby natychmiast wykonać zabieg lub zestaw zabiegów, a koszty wygodnie rozłożyć na raty skorzystaj z usługi MediRaty.