FORLLE’D – pielęgnacja Premium

Zastanówmy się nad tym, które kobiety na świecie starzeją się najpiękniej. Od razu na myśl przychodzą nam te o urodzie azjatyckiej, pochodzące między innymi z kraju kwitnącej wiśni. Często nie jesteśmy w stanie ocenić realnego wieku tych kobiet, ponieważ ich skóra jest niesamowicie gładka, rozświetlona i pozbawiona wszelkich oznak starzenia się. Marka Forlle’d pochodzi z Japonii, a ich rytuał piękna, w połączeniu z nauką na najbardziej zaawansowanym poziomie doprowadził do powstania kosmeceutyków, które potęgują działanie wszystkich zabiegów wykonywanych w Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica. O marce Forlle’d, najskuteczniejszych preparatach i efektach ich stosowania opowie Karolina Szuplak, absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, oddział Collegium Medicum im. Ludwiga Rydygiera w Bydgoszczy, specjalistka i Skin Expert w doborze najbardziej zaawansowanych produktów do pielęgnacji domowej.

Otrzymanie Nagrody Nobla, za niskocząsteczkowy kwas hialuronowy Hyalogy™ jonizowany minerałami sprawia, że Forlle’d jest jedną z najbardziej luksusowych marek na świecie.

Świadome swojego wyglądu kobiety stawiają na Forlle’d.

To ich sekret, aby każdego dnia wyglądać pięknie i nieskazitelnie.

Forlle’d całkowicie zrewolucjonizował pojęcie anti-ageing wśród kosmeceutyków dostępnych na rynku, ich produkty działają wielowymiarowo na różne aspekty skóry Pacjenta:

  1. Regeneracja skóry i odnowa komórkowa;
  2. Nawodnienie i fizjologiczna biostymulacja kolagenu;
  3. Detoksykacja i ochrona przed wolnymi rodnikami;
  4. Odnowa bariery lipidowej;
  5. Równowaga mineralna;

Forlle’d to idealne uzupełnienie wszystkich zabiegów wykonywanych w Klinice Medycyny Estetycznej Dermalogica. Pacjenci, którzy regularnie stosują te produkty, zauważyli maksymalizację efektów z wykorzystaniem preparatów do mezoterapii igłowej, biostymulatorów czy wypełniaczy. Dodatkowo przyspieszają one rekonwalescencję po zabiegach laserowych ALMA HARMONY XL PRO.

Ich wielowymiarowość, związana jest z kondensacją unikalnych składników, starannie wyselekcjonowanych w laboratorium.

Kwas hialuronowy

Cząsteczka kwasu hialuronowego Hyalogy™ marki Forlle’d została zmniejszona, do wielkości 5 nanometrów – czyli jest ok. 4000 tysięcy razy mniejsza od standardowych produktów kosmetycznych. Jej wielkość odgrywa kluczową rolę związaną z nawilżeniem skóry i mechanizmami antyoksydacyjnymi.
Szczególną popularnością wśród Pacjentek Kliniki Medycyny Estetycznej Dermalogica cieszą się produkty silnie nawilżające i liftingujące, takie jak Forlle’d Hyalogy Lift Cream, Forlle’d Hyalogy Re-Dify Cream (absolutna nowość !!!) i serum Forlle’d Hyalogy P – Effect Essence.

Ich regularne i długoterminowe stosowanie pozwala zredukować zmarszczki aż o 40%.

Platyna

Platyna to jeden z najbardziej luksusowych składników na świecie, a marka Forlle’d doprowadziła do opatentowania własnej, unikatowej wersji platyny. Jej wyjątkowość polega na wysokim stopniu jonizacji i bardzo małej wielkości – 26 mikrometrów. Zjonizowana platyna Forlle’d wykazuje działanie antyoksydacyjne przeciwko wszystkim reaktywnym formom tlenu, chroniąc tym samym przed stresem oksydacyjnym, który jest odpowiedzialny za starzenie się skóry.

To sekret naszych Pacjentek w walce z przebarwieniami, zmarszczkami i cieniami wokół oczu. Do produktów linii Platinum należą między innymi: woda antyoksydacyjna Forlle’d Hyalogy Platinum Lotion, mocno skoncentrowane serum Forlle’d Hyalogy Platinum Essence, produkt pod oczy Forlle’d Hyalogy Platinum Eye Cream i obowiązkowy krem Pacjentek Dermalogica, jako uzupełnienie doskonałej pielęgnacji – Forlle’d Hyalogy Platinum Face Cream.

Regularne stosowanie produktów zawierających platynę, wyraźnie przyspieszy terapie zabiegowe skupione na likwidacji przebarwień i odmłodzeniu skóry.

Alfa i Beta

Serum Forlle’d Hyalogy Alfa oparte jest na nanotechnologii i to absolutny synonim luksusu wśród światowych kosmeceutyków. Idealnie wkomponuje się w codzienną pielęgnację kobiet po 30 roku życia.

Serum Forlle’d Hyalogy Alfa posiada niezwykle bogaty skład. Zawiera między innymi ceramidy, hydrolizowaną keratynę, kolagen i elastynę, które wpływają na regenerację komórek i odbudowę skóry. Kwas hialuronowy Hyalogy™, błona skorupki jajka i proteina perłowa odpowiadają za maksymalizację w poziomie nawilżenia. Dodatkowo liczne peptydy i witaminy nadają skórze efekt liftingu oraz sprężystości.

To wielowymiarowy produkt, który działa na wszystkich płaszczyznach potrzeb skóry.

Serum Forlle’d Hyalogy Beta zostało opracowane, aby skutecznie redukować zmarszczki mimiczne. To niezwykle bogata kompozycja w takie składniki aktywne jak peptydy, skwalan, wyciąg z liści lukrecji, a także koenzym Q10, które dzięki swojej bardzo niskiej masie cząsteczkowej mogą głęboko penetrować wgłąb skóry Pacjenta. Regularne

Stosowanie serum Forlle’d Hyalogy Beta wykazuje wyraźne działanie odmładzające i długotrwały efekt liftingu.

Forlle’d Hyalogy Beta rekomendowane jest wszystkim Pacjentom wykonującym zabiegi botoksu, aby przedłużyć jego efekt działania.

Produkty marki Forlle’d są niczym prywatne laboratorium piękna, a Pacjentki Kliniki Medycyny Estetycznej Dermalogica zaufały nauce i doświadczeniu w kwestii swojej codziennej pielęgnacji.

Idealna kompozycja starannie wyselekcjonowanych składników, zastosowanie najnowocześniych technologii i japoński sznyt – stawiają Forlle’d na najwyższym miejscu wsród kosmoceutyków dostępnych na rynku.

Pozwól sobie zakochać się w Forlle’d.

Autor: Karolina Szuplak
ks@klinika-dermalogica.pl